Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 991 vagy Sonyi...

Alcatel ot 991 vagy Sonyi Xperia Tipo?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Tipo
2012. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
tipo
2012. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem kérdés: Tipo

Az Alcatel egy rakás szemét

2012. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
A tipo minden téren jobb.
2012. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

ma 16:45

"Az Alcatel egy rakás szemét"


Ezzel vitatkoznék, nem szemét, nekem alvatel ot995-öm van, és sztem árkategóriában a legjobb.

2012. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért estem gondolkodóba, mert szerintem netezésre elég kicsi a tipo kijelzője 3,2", az alcatelé pedig 4". A leírások alapján egyforma a 2 telefon tudásban(kivéve, hogy a tipon 4-es android az alcatelen 2.-as fut). Valahogy egyébként a tipo magabiztosabb megjelenést kölcsönöz.
2012. nov. 19. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Nos akkor kezdjunk bele 1 picit a vita dolgaba

Fikazhatjuk a megszokot tipot es a kozepkategoria kiralyat az alcatelt is

Nos vessuk ossze tudasra a 2 keszuleket es amit tud nekunk nyujtani (tapasztalatokbol mondom!!!)

Kezdjuk a tipoval

3.2"-os kijelzo (kicsi es igen sokat kell nagyitgatni vele)

kapott egy szep menut amivel falnak nem mesz ha tobbet varsz el

Teljes mertekben ugyan olyan mint egy Xperia x8 800as proci 3.2es VAKUNELKULI KAMERA X'DDD rohej a kobon kerem szepen! Kapott valami 512es ramot ami igen szep teljesitmenyt fog neked nyutani viszont a 800mhz-vel Nos hogy vedjem a tipot?! sehogy ugyan az mint az x8 kicsit tuning valtozatban!

Alcatel OT 991

Nos 4"-os kijezojen mar kicsit kenyelmesebben elferhetunk bongeszes olvasas szemoptjabol is

Itt is megjelent sajnos egy 3.2 MP-s kamera DE SOKKAL TISZTABB SZINESEBB ELENKEBB KEPET AD EEEES kapot egy kis vakut is ha ejel nem talalod a lakas kulcsod vagy eppen a hanyasod fenykepezed :DD a telefon onmagaban hordozza az alcatel vedjegyet a multi touch kijelzot TFT kijelzo kapacitiv kell ennel tobb?! a 3.2mp kamerajaval igen sok valasztekot tud nekunk "profi" fotosoknak nyujtani! kozelites erzekelo meg minden cucc! De konyorgom 3.2 kamerat eroltetni?! hmm.. De legalabb a szandek ami fontos!!!! Nos terjunk vissza kicsit a 2 telefon vitajara

Osszegezve a sony xperia TIPO egy tuningolt szebb picit gyorsabb telefon mint az x8 es ez zavar h az x8at eroltettek ebbe is bele!! De viszont vagy egy pazar menunk X'DD Az alcatel ot 991 fenykepzes szempotjabol igen igenyesebb kepeket keszit ebben is segit az 512 ram hogy "kicsit pontosabb" legyen a fenykepezes De egy dologgal viszont tobb! Az elollapi kameraja egyszeruen pazar! nagyon gyors skype-on is ill. videfonalas kozben is Szoval ha lehet akkor valtoztass a monoton x8 utanzatokbol vasarolj vegre telefont ! Alcatel 991 jo szorakozast hozza

2012. nov. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ha hozzádobsz 1 kicsit, akk kijön 1 ot995 is
2012. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van es a 995 bizony nagyon nagyon jo telefon :))) mivel nekem is az van :)) rendkivul elegetedt vagyok vele de a 2 telefonhoz vissza terve akkor is a 991et valasztanam :))
2012. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!