Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil internetes kérdés, mire...

Mobil internetes kérdés, mire jó ez a netnek?

Figyelt kérdés

Szóval androidos telefonom van, de nem is ez a lényeg, hanem akárhányszor szeretnék letölteni egy alkalmazást, - legutóbb egy szép karácsonyi hóeséses élőhátteret akartam - de letöltésnél kiírja az "engedélyeket" és az is közte van, h (szó szerint idézek)

"Telefonhívások

telefon állapotának és azonosságának olvasása

Lehetővé teszi az alkalmazás számára, hogy hozzáférjen az eszköz telefonálási funkcióihoz. Az engedéllyel rendelkező alkalmazás megállapíthatja a telefon sorozat- és telefonszámát, hívás során a másik fél telefonszámát stb."

ez miért jó nekik amikor csak egy élő hóeséses háttérképet szeretnék...?


2012. nov. 19. 18:42
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Ezt írja amikor google playről szeded le? Ez nem a netnek kell, hanem a program ezekhez akar hozzáférni. És ha te letöltöd, azzal elfogadod.
2012. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jókérdés. Nálam meg egy kamerás alkalmazás kért hozzáférést a telefonálási opcióhoz, meg a zenéimhez. Nem csak androidon érdekes a helyzet.
2012. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
éppen ezért inkább nem töltöttem le, nehogy aztán megbánjam.... egy havas háttérkép ennyit nem ér.
2012. nov. 19. 21:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzáférést kérnek, de semmit nem csinálnak. Tehát nem hívja fel a 911-et, hogy hello én vagyok egy terrorista, és ölni fogok, kapj el ha tudsz, 7 fejű strucc. :D

Nyugodtan leszedheted, nem lesz semmi baj.

2012. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!