Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összehasonlítás: Nokia Lumia...

Összehasonlítás: Nokia Lumia 610 vagy LG Optimus L7?

Figyelt kérdés
Ebben a két telefonban gondolkozom, de nem igazán tudok döntésre jutni, hogy melyiket is szeretném megvenni. Mind a kettőnek megvannak a pozitív és negatív oldalai, ezért kíváncsi lennék, hogy az itt lévők mit gondolnak a két telefonról. Hasonló árkategóriában más tippeket is elfogadok.
2012. nov. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lumia ha WP kell és L7 ha android kell, de sztem a kettő közül az L7 a jobb.
2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lumiából a 610 az amit végkép nem vennék. Ebből a szériából 710 alá ne add (mellesleg nekem a 710 még szimpatikusabb is mint a 800-900asok) A 610 az első olyan WP7 mobil ami túl gyenge ahhoz hogy a rá írt alkalmazások egy részével elboldoguljon. Nagyon fapados a mellett hogy a WP7 nem frissíthető a 8-ra így maga a rendszer a jövőben nem sok jóra számíthat.


ennek ismeretében én az LG-t ajánlom ha csak ez a két lehetséges jelölt jöhet szóba.

2012. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sony Xperia J-ben is gondolkozom, tegnap kutatgattam egy kicsit utána, és hasonló kapacitású, mint az LG. A Nokiáról már lemondtam, fórumokon is elég sok rosszat olvastam róla.
2012. nov. 20. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálom. A Nokia nem igazán talált magára. Ha a 808-at a marhák MeeGoval adják ki ennyiért, lett volna mögötte egy egész szép geek közösség legalább, és még az is lehet, hogy hypeolták volna nekik... :) Csak sajnos arról a rendszerről is letettek.


A Sony telefonok szerintem most a legjobbak az Androidos fronton. Nekem tetszik a design és a teljesítmény is.

2012. nov. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!