Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám használni a...

Kuplung33 kérdése:

Hogyan tudnám használni a telefont amit találtam:Egy samsung galaxy telóról lenne szó. Kéri a felhasználóját, jelszót. Szinkronizálni kell? Vagy, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 08:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Visszaadni a gazdájának?
2012. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Add le a rendőrségen.
2012. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:
93%

Le kell adni a rendőrségen 8 vagy 10 napon belül, különben lopásnak minősül.

Ha már tettél bele SIM kártyát, és be van jelentve a rendőrségen a telefon eltűnése, akkor könnyen meg is találhatnak.

2012. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 tetro ***** válasza:
Ha már beletetted a simed, akkor jó eséllyel rád találhatnak. Ha nem adod le, az ugyanolyan lopásnak minősül, mintha valakinek a táskájából vetted volna ki. Egy nagy értékű telefon esetében ez már bűncselekmény. Legjobban akkor jársz, ha minél hamarabb visszajuttatod.
2012. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De pofátlan vagy, hallod-e!!


Visszaadni a gazdájának, ha nem tudod, ki az, akkor leadni a rendőrségen. Ez mellesleg nemcsak a jóerkölcs, hanem törvény szerinti kötelezettséged is!

2012. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne tegyétek a szentet, ti is megtartottátok volna :)
2012. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Én múltkor 10.000,- Ft-ot találtam az utcán, és odaadtam egy hajléktalannak, úgyhogy a saját nevedben beszélj!
2012. nov. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
Nekem nem az erkölcsi részével van problémám. Mindenki maga tudja, hogy neki mi fér bele. Inkább azt nem értem, hogy hogy lehet valaki olyan hülye, hogy csak úgy beleteszi egy lopott mobilba a saját sim-kártyáját...
2012. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább azt nem értem, hogy hogy lehet valaki olyan hülye, hogy csak úgy beleteszi egy lopott mobilba a saját sim-kártyáját..."


Hát igen, könnyen bilincs csattanhat az illető csuklóján, könnyen lopással vádolhatják ha kiderül

2012. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A rendőr ismerősöm,belevigyorgott a képembe,és azt mondta,ha neked nem kell jó lesz nekem...Akkor hova is adjam be?Telefonzár van rajta..ki se tudok nézni belőle számot?Akkor???Most,hogy is van?Rakassam be az újságba?Még én fizessek?Érdekes,én még egy telefonomat se hagytam el...Templomba ne menjek?Vagy nem kellett volna felvenni a fűből?Hm...hát akkor visszarakom ahol találtam,és lesz valakinek,egy jó napja!Köszi az értelmes válaszokat!
2012. nov. 20. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!