Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudok eladni egy...

Mennyiért tudok eladni egy Samsung Galaxy Ace telefont?

Figyelt kérdés
2 év hűségre vettem egy Samsung Galaxy Ace telefont ami kb fél évet használtam de nagyon nem tetszik az Android. Még kinyomni sem lehet a telefont mert gőzerővel nyomom a letesz gombot erre fel meg nem megszakítja a hívást hanem felrakja oda az eszköztárba. Még egy menetrendet sem lehet vele megnézni mert befagy a menetrend oldaltól -_-" A Nokia 700 telefonom sokkal jobban tetszett.Kár hogy eladtam. Nem is tudom hogy mások hogyan tudnak boldogulni az Androiddal. Szerintetek mennyiért tudom eladni? Illetve van valamilyen kockázata úgy aludni hogy még másfél év hűség van rajta?

2012. nov. 20. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek a hibák inkább a telefonnak tudhatók be, nem az androidnak. Az Ace egy vacak telefon, de 20-25 ért el tudod passzolni.
2012. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Softvert kell rajta cserélni. Vannaok jó, megbízható ROM-ok. Az ACE egy elavult készülék, nincs rá ICS, vagy Jelly B., de például egy jó Cyanogenmod 7.2 ROM-al szépen megy. Személy szerint ajánlom az Xperion V3, vagy V4 romot. Az Androidhoz meg hozzá kell szokni.
2012. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
49%

Nem is tudom hogy mások hogyan tudnak boldogulni az Androiddal.


Úgy, hogy normális telefont veszek, nem ace-t.

2012. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30-ért vettem még előfizetéssel is! Feltöltő kártyás csomagba 50.000Ft lett volna. Azért nem hiszem hogy ennyiért ilyen hulladék hardverű telefont adtak volna hogy még egy menetrendtől is megadja magát.
2012. nov. 20. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig az. Ez egy elavult telefon, ami (mint ahogy észrevetted) drága is. A Galaxy nevet meg kell fizetni.

Ilyen hardverrel szerelt telefonokat sokkal olcsóbban is kapsz, sőt még modernebbek is vannak olcsóbban.

2012. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, nekem Ace van, de még a sima S5830-as. A szemét Samsung mostanában S5830i-t árul, ami nagyságrenddel szarabb, tényleg szemét. Sajnállak ha a tiéd ilyen !

Itt egy topic, ahol megtudod a különbségeket:

[link]

2012. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem az android hibája, hanem a telóért.

Maga a telefon még 30000-et sem ér, mert annyiért már vannak jobb telefonok.

Egyébként szerintem olyan 20000-ért el tudod adni.

2012. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max. 20ezer
2012. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!