Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Wave 723 tulajdonosok...

Samsung Wave 723 tulajdonosok segítsége?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy amik a kezdőlapon vannak oldalak, amire lehet ikonokat kirakni, azokat közül, hogy lehet kitörölni (magát az oldalt),mert van vagy 6-7oldal...és pluszba lehet még csinálni, de kitörölni nem tudom hol kell,és elég volna vagy 3, nem kell 6.

Na szóval, nem tudja valaki hol tudom ezt kitörölni?

Mert kijelző beállításoknál már próbáltam,ott nincs szó ilyenről.

Légyszives csak olyanok írjanak, akiknek ilyen telefonjuk vagy,vagy tudják hol kell pontosan. Köszönöm szépen



2012. nov. 20. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordítsd oldalra és a "behajtani tilos" gombbal.
2012. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De magát a kezdőlapot nem lehet oldalra fordítani :/,meg a beállítás közbe sem.

Mert az ikonoknál ott van a "behajtani tilos" jel,de úgy az oldalnál simán nincs semmi.

Valami más ötlet esetleg?

2012. nov. 20. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor csippentsd össze az ujjaiddal a képernyőt.
2012. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de ott amikor az oldalakra lehet ikonokat helyezni azt sem lehet, mert azzal csak kicsinyítesz nem?

attól még nem tűnik el az üres oldal :s

2012. nov. 20. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:

megvan,okés köszönöm :)

tényleg csak össze kellett húzni :) köszönöm

2012. nov. 20. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hál istennek... :)
2012. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!