Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Telefon korlátozva!...

FONTOS! Telefon korlátozva! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval. Jelenleg Portugáliában élek, van magyar és spanyol telefonom (mert ott már éltem), és egy portugál kártyám. Úgy néz ki hogy egyik telefon sem kártyafüggetlen és nem hajlandóak működni a portugál kártyával. eddig azt írták ki, hogy kártya elutasítva. Most az egyik azt írta ki hogy telefon korlátozva, és kér egy kódot, hogy feloldjam. Ez mi? Mit kell oda írni?
2012. nov. 20. 15:55
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Függetleníteni kell a telefont, hogy menjen.
2012. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na de hogy? találtam egy ilyen oldalt, ami hasznosnak tűnik, de egy idő után elvesztem benne.... [link]

a 15 jegyű kód megvan, de már szolgáltató nekem Moche kellene, és az nincs a listán. és a végét amúgy sem értem, hogy hogy csinálom meg a két számsorból a kódot?

2012. nov. 20. 16:25
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Kóddal már rég nem lehet függetleníteni. Szervizbe megcsinálják neked, vagy veszel kint egy független telefont.
2012. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!