Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L7-et vagy Alcatel...

LG Optimus L7-et vagy Alcatel OT-995-öt válasszam?

Figyelt kérdés

Mobiltelefont szeretnék vásárolni. Mit ajánlanátok az Lg-t vagy az Alcatelt válasszam? Indokoljátok is, légyszi!


(Gondoltam még ebben az érkategóriában Samsung Galaxy Ace-re is..de valahogy nem húzott sose a szívem a Samsung felé.. A Nokiákat szerettem. a Lumia 610-ről vélemények?)


Telefonálásra, netezésre használnám. Játékokra nem igazán..



2012. nov. 20. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Alcatel-t nem vennék,azt hallottam szeret kikapcsolni a zsebedben.Ace-t nehogy vegyél,lefagyós,gyenge.

Lg nagyon szép,meg aranyos,bár gyanítom hogy a gyenge belbecs miatt(1Ghz proci)akadozik az android,de erről írjon az aki tapasztalatból ismeri,én csak az adatok alapján gyanítom.610 is gyenge,viszont a Windows Phone más tészta mint az android,akadás mentesen fut így is,kamera jó,WP remekül beolvassza a telefonba a facebook-ot,és annak csevegőjét.Persze nem egy szélsebes teló,hát belépő szintű Windows Phone.Pl.a gyenge Ram miatt a Skype nem játszik,meg az ilyen komolyabb alkalmazásokat nem tudod futtatni.(Microsoft állítja,viszi az alkalmazások 95százalékát,amit azért kétlek)Mégis őt javaslom ezek közül.Esetleg ha egy picit rádobsz(kb.10.000)akkor vegyél egy Nokia Lumia 710-et,az már acélosabb.Esetleg Lumia 800 állítólag most olcsó.

2012. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem alcatelem van. Nem fagy le nem kapcsolgat ki-be. Szép, elegáns, pofon egyszerű a testreszabása. Nem akad. Nekem nagyon bejött :)
2012. nov. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat. ahogy a neten olvasható kritikák, ezek is etérőek, épp ezért nem tudom, mit válasszak.

azt hiszem meg nézem őket a Media Marktba, kipróbálgatom, és hallgatok az első megérzésre :)

2012. nov. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!