Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó tablet? Valamilyen...

Olcsó tablet? Valamilyen márka, bírja 1 évig min. , házhozszállitás, neten megrendelhető . Max, min árat nem irok amit csak tudtok olcsón link . Vatera, ebay, bármilyen oldal . Vagy ha van valakinek eladó akkor írjon .

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 18:12
 1/8 anonim válasza:
2012. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

az ilyen kérdésekre nem merek írni se mert jön a sok márka bzi... nekem egy 19000ft-os myaudio tabletem van és nekem netezésre, online játékokra, minecraftra, torrentre, zene hallgatásra, youtubera tökéletes. kérdem én, mi mást lehet kezdeni egy 120ezer forintos tablettel????


myaudioworld.com/mystore/tablet-pc/series-7-708w/


igaz itt már 25...

2012. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Multigod97 ***** válasza:
Mit lehet kezdeni? Videót vágni, gyorsabban netezni, nagy grafikájú játékokat játszani ( tudom pl, hogy a Most Wanted nem fut el a MyAudio-n), kapsz érte egy "Retina Display"-t, jó kamerát elől hátul, aluminium borítás üveggel, 1 GB RAM, 4G... tovább is van mondjam még?
2012. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
erre egy laptop vagy PC való. am meg fut a most wanted xD buktad
2012. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
a galaxy tab-on ugyanez a kamera van elöl xD és kiaz a barom aki egy tablettel fényképez??? NEM ÉR MEG EGY TABLET 120ezret! és miért nem válaszolsz a kérdésre?? én megtettem...
2012. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megfontolom a Myaudiot . :) csak ne legyen lassú :D
2012. nov. 20. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkow Eayteq Xtab 70DD
2012. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is myaudio-m van, 808DCC, és azon is simán megy a most wanted. és amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy tablet arra való, hogy netezzünk, és ezt nem fogja meglépni egy 120-150ezres tab sem. max egy olyan, amin nem android van.
2012. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!