Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményeket szeretnék kérni...

Véleményeket szeretnék kérni két telefonról Htc touch pro 2 illetve Nokia n97 mini?

Figyelt kérdés
Észérvek érdekelnek!
2012. nov. 20. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő régi, mindkettőn egy halott op.rendszer fut, mindkettő gyenge, így akkor már a jobbik szart ajánlom, ez pedig a htc touch pro 2.
2012. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

a nokia az katasztrofális telefonokat gyárt az utóbbi 3-4 évben!a symbian halott,maga a telefon pedig gagyi érzetet sugároz.


szerintem a htc-vel jobban jársz,bár az sem mai darab. lehet érdemesebb lenne valami újabb samsungra beruházni,mert azok egész elérhető áron mennek és szerintem jó telefonok(nekem is Samsungom van)

2012. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hopp, egy fanboy....


Katasztrofális az elmúlt 3-4 évben?Nokia N8?Gondolom mondani sem kell, hogy messze a legjobb képeket csinálja, ami a szoftveres algoritmust illeti.N9?Lumia sorozat?Mitől is lenne katasztrofális?Érvek?Azon kívül, hogy az öreg symba halott?Vagy csak beszélsz a levegőbe?

2012. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én nem fogok érvelni semmi mellett,mivel senkit nem akarok meggyőzni az igazamról.Én miattam olyan telefont istenítesz amilyet csak akarsz.Különösebben nem érdekel sem az,hogy neked milyen telefonod van,sem az hogy a kérdező milyet vesz.

Feltett egy kérdést és leírtam a véleményem róla,és ennyi a történet.


Volt symbianos és androidos telefonom is.Az Android fényévekkel a symbian előtt jár.A symbian már évek óta haldoklik,csak a nokia nem volt képes belátni.Végre eljutott a tudatukig,hogy van más is a symbianon kívül(ami egyébként nagyon is jó volt,amikor megjelent)


A másik,hogy a fene nagy rajongás ami a nokiát érte,már sehol sincs.A telefonok úgy ahogy vannak,gagyik. Az n97-től kezdve a lummia akármiig.


Én itt le is zárom a vitát,mert mint ahogy már mondtam,én nem akarok senkit meggyőzni,leírtam a véleményem és kész.Mindenki gondol,amit csak akar.Különösebben nem érdekel :)

2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

LumNia?Aha, oké, most már értem, hogy miért szólod le a wp-s Nokiákat is, ha egyszer a nevét sem tudod leírni rendesen.Gondolom még csak képeken láttad, akár magát az OS-t is...

Egyébként...illik a véleményt érvekkel alátámasztani. :)

Elfogadom, hogy droidos vagy (jelenleg én is), csak azt az idióta kijelentésedet nem, hogy az utóbbi 3-4 évben katasztrofális, amit a Nokia művel.Megjegyzem HTC párti vagyok, szóval nem vérnokiáskodásból írtam azt, amit, hanem azért mert legyünk már objektívek, és ne a régi S40-es szimba miatt húzzunk le egy gyártót...

2012. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerk: lumMia* ?
2012. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Amikor kétszer nyomtam le az m betűt,ugyanúgy hibáztam,mint ahogy lumnia-t írtál...


Egyébként én nem értem úgy a telefonokhoz,hogy algoritmusokról meg nem tudom én mikről beszéljek.Engem különösebben nem is érdekel,hogy mik vannak a háttérben,az érdekel hogy mennyire gyors,mennyire problémás és ne fagyjon le.Szerintem a legtöbb ember nem azért vesz ilyen vagy olyan telefont,mert sokkal jobb a szoftver algoritmusa,mint a többinek.


Tesómnak egy lumia 800-as telefonja volt,két hónapig.Megvette,mert tetszett neki a kinézete.Az első 2 hétben oda volt érte,aztán rájött,hogy egy fos.Befagyott neki,nem mentek rajta az alkalmazások stb...Függetlenül attól,hogy ezen már windows phone akármi van.


Biztos vannak olyanok akiknek nagyon tetszik,de azok a kisebbségbe tartoznak.Ezt bizonyítja,hogy az elmúlt pár évben mennyire visszaesett a nokia eladása.


A másik pedig,hogy androidra meg ios-re csinálják a legtöbb alkalmazást,ami megint nem egy utolsó szempont...Ha már okos telefont vesz az ember,had pakolja tele mindenféle alkalmazással,amik közül nagyon sok hasznos is(nem az öngyújtóra meg füvescigi gyártó app-ra gondolok)

2012. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ne vitatkozzatok úgyis mindenkinek más telefon tetszik!

Én személy szerint elsőnek a kinézetét nézem meg, felőlem lehet a legjobb operációs rendszer benne a világon ha nem tetszik.. nem csoda hisz nő vagyok :D

Hát a választani még mindig nem tudok de csak sikerül..

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. dec. 7. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!