Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy NOKIA telefont...

Most vettem egy NOKIA telefont és nem találom hozzá a pinkódot és a telefonszámot. Valaki segítene, hogy ez miért van? Menjek vissza?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:

1 hol vetted?

2 kártyával együtt vetted?

3 a dobozban kell lenni egy kártyának amin rajt a pin és puk kód

4 menj vissza

2012. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez azon a kártyán van rajta amiből a sim kártyát töröd ki. Ha meg a régi simeddel akarod használni, akkor meg nem értem a problémát.
2012. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ajándékba vettem. És gondoltam, hogy beletesszük a régi telefon sim kártyáját..Csak nem tudom, hogy passzol-e bele. Mert a korábbi telefon nem a legújabb..Ez nekem is csak most jutott eszembe.
2012. nov. 21. 12:22
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát benne van a telefonba a telefonszám? .. Pinkódot nem kellett volna kapnom? Vagy azt be tudom állítani én is?
2012. nov. 21. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az a telefon és kártyafüggetlen..Bocsi, de nem igazán értek a telefonokhoz..

2012. nov. 21. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
A pin-kód és a telefonszám nem a telefonhoz tartozik, hanem a sim-kártyához.
2012. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk látszik, hogy nem értesz hozzá.

Ha te egy kártyafüggetlen telefont vettél, csak a készüléket kártya nélkül, akkor sem tel.szám, sem pin nem tartozik hozzá. A kártyák mérete pedig szabvány.

2012. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)Tehát, ha új telefonszámot szeretnék és nem menne bele a korábbi telefon másik sim kártyája, akkor veszek bele egy másik SIM kártyát?
2012. nov. 21. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
ha kártyafüggetlen, akkor belemegy a régi kártya
2012. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
méretben nincs eltérés, és ez a telefon nem is microsimes, tehát az a veszély sem fenyeget
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!