Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy szar a Samsung Galaxy Y elmondanátok indoklását is?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hardveres szempontból baromira elavult, a kijelzőke nem szép és ehhez mérten drága. Hasonló áron kapsz jobbat is.
2012. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jo mondjuk nekem nem ilyen nagy dolgokra kellene elinditsa az ilyen szarabb játékokat legyen rajta wifi lehesen zenét halgatni hivni és kész nekem nem kell profi játékot meg alkalmazásokat futtatnia
2012. nov. 21. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mondja mindenki hogy szar mert sz@r.Attól amiért te nem használnád különösebb dolgokra attól még sz@r és lehet hogy meg fogod bánni utólag hogy olcsóbban vehettél volna sokkal jobbat is.Sztem te is inkább vennél egy jobb telót az y árából, de ha neked nem a teló tudása a lényeg akkor vegyed.
2012. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 a nevem mind1 válasza:
egyáltalán NEM sz@r az Y nekem Y om van és nagyon megvagyok vele elégedve ha azt vesszük sokkal jobb az ACE nél is, bár ennek kisebb a kijelzője és a camerája e ez nem számit, mert ezz sokkal többet tud processzorja is nagyobb a ram is tár helly is és ez utánna jött ki szoval az Y ujabb és jobb. hidjétek el nekem . :) ;)
2014. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elhisszük neked, ha te mondod biztos úgy van :DD
2014. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 a nevem mind1 válasza:
Nézz utánna ;)
2014. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiszek neked, a kommented alapján nagy szakértelmed van a témában ezért biztos igazad van xDDD.
2014. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 a nevem mind1 válasza:
mivel telefonokkal foglalkozom xD. mondom nézz utánna te idiota. ;)
2014. jan. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Telefonokkal foglalkozol, aha képzelem...

Totál hihető. :-)

2014. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 a nevem mind1 válasza:
mint már mondtam nézz utána hogy milyn a galaxy ace és az y na de mind1 nemis érdekel jo ozt kész xD
2014. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!