Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok választan, segítsetek?

Nem tudok választan, segítsetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy samsung galaxy s2 vel és egy 8 inches(viszonylag kissé gyenge,legalábbis számomra) tabbal rendelkezek,na meg egy PCvel.

Jövőre le szeretném cserélni ezeket a dolgokat,de nem tudom eldönteni,hogy melyik kombináciò lenne a legjobb.Gondolkoztam azon,hogy eladon a gépet és a tabot,kipòtolom és veszek valami ùj,win8as hybrid laptopot,de ezeknek az ára magas.Másik variáciò volt a telò és tab eladása,a kettőből pedig note2,de valahogy ùgy érzem,hogy nem tudna minden sgükségemet kielégìteni,mert van amire egy tabot jobban tudok használni.Másik variáciò a tab eladása és egy note 10.1. Melyik lenne a legjobb?Másik az hogy pl. egy utazáson ki tudna'e elégìteni pl a note 10.1 vagy inkább note 2 +laptop?Mert gondoltam rá hogy maradjak egy note 2 vel, de ha pl rádugok egy fényképezőt + egy hordozhatò hddt akkor elég hülyén mutat.Mondjatok plz véleményeket,hogy h lenne jobb.



2012. nov. 21. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!