Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy no 30ezerert arul egy...

Egy no 30ezerert arul egy iPhone 4s-t. Mert le lett tiltva hisz nem fizette a torlesztot. Kerdesem: ezt ki lehet jatszani jealbreakelessel?

Figyelt kérdés
Eleg laikus vagyok a temahoz, es nem vagyok kivancsi az 'ajfon egy sz*r' velemenyekre sem. Elore is koszonom! 21/L

2012. nov. 21. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy iPhonet letiltottak azt szerintem a jóisten sem hozza életbe, az iTelóknál elég komolyan megy a feketelistázás.


A jailbreak meg nem függetlenítésre való.


21/F <-ezeket egyébként tök felesleges kiírni.

2012. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod, szoval akkor nem mennek vele sokra..


Azert irtam oda hogy lassa mindenki hogy lany vagyok :DDD es hogy nem ertek az ilyenekhez hahaha..

2012. nov. 22. 09:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizetnék 30 ezret egy darab tégláért, mert jelen állapotban kb ennyit ér a telefon.
2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Téglánál azért többet tud.Jelenleg már csak úgy tud működni, mint egy iPod, mert csak a hálózatról bszták le.Minden más frankón működik(működhet) rajta.Szóval jelenleg ez egy 30 ezres iPod.Annak meg nem rossz, csak épp arra nem lehet használni, amire eleve ki van találva...telefonálásra, sms-re, stb.VoIP alapú telefonálást azonban nyilván lehet még rajta folytatni.Viber és társai...
2012. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
talán még az "olcsó" kategória. annyival tudnád kijátszani, ha egy komplett alaplapcserét csinálsz. ebay-en lehet szerezni, csak ugye kérdéses, hogy az működőképes, vagy az is egy letiltott telóból való. ha maga ez a teló szinte új, és mondjuk alaplapcserével kijön 70ért, jól jártál, csak hát ez mind utánnajárás, meg munka.
2012. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neten keresztül semmi esetre se vedd meg. Csakis személyesen. Mert az ilyenek lehet, hogy kamuk és csak a pénzedet akarják lenyúlni.

Nem rég történt ilyen. Honnét vennéd?

2012. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy letiltott iPhone-ért reális a 30k, mert az már csak, mint iPod üzemel, másra nem jó.Max donornak egy másik iPhone-hoz, tiltott Icuccok kb ennyiben mennek.
2012. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Apordon lattam, mert nekem 3g-m van es mondta a nő hogy vagy 30 ezer, vagy pedig csere 3g-re.. de hat igy nem eri meg, nem vagyok hulye!! Koszonom szepen a valaszaitokat:))))
2012. nov. 23. 08:35
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:

Alapvetően ez egy lopott telefon.

Azért lopott, mert akinél van, az nem fizette ki az árát.

Ha lopott telefont adsz/veszel, az bűncselekmény.

2012. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lopott, lehet, hogy eleve a hirdető vette csak épp ő nem fizette a részleteket...persze ezt addig lehet saccolgatni, amíg nem látjuk a linket, amin a kérdező találta a telót.
2012. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!