Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig keresi a rendőrség az...

Meddig keresi a rendőrség az ellopott telefont?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonom, bejelentettük. Már 1 hónapja semmi hír róla! Meddig keresik? Mennyi idő után lesz elavult?

2012. nov. 22. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is keresték.
2012. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Beviz Elek ***** válasza:

Ne várj rájuk! Ha előfizetésre veszel telót és nem fizeted, akkor a szolgáltató gyorsan letiltja a telót IMEI alapján... Ha ellopják, akkor a rendőrségnek túl nagy procedúra a szolgáltatóval beméretni...

Sajnos ilyen ez a világ...

A másik, hogy ha profik lopják, akkor az első, hogy kiveszik az aksit és átírják az IMEI-t.

2012. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

semeddig :-(


max úgy lehet meg, h a tolvajokat elkapják (nem konkrétan a a te telód eltűnése kapcsán) és még nála van a cucc, ilyenkor lekérik a nyilvántartásból és a bejelntésedkor megadott adatai alapján kiderül, h a tiéd. de a te esetedben erre sincs már remény, mert még aznap túladnak rajta

2012. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Semeddig sem keresik. Majd 6 hónap után kapsz egy levelet, hogy lezárták a nyomozást.
2012. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Gondoltad hogy keresni fogják?

Sajnos ez nem így működik.

Leadod a bejelentésed, ők szorgosan bepötyögik, majd ahogy kilépsz az ajtón megy a "leszarjuk" aktába...

2012. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azt a telefont te már nem fogod látni, ez a tapasztalat
2012. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Igazából a kártya lett volna a legfontosabb, de majd megoldom! És ha bekapcsolják, és használják, akkor sincs rá esély?
2012. nov. 23. 08:23
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor sem, mivel nem nyomoznak utána , csak akkor keresnék ha egy fontos személy lennél
2012. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%
Az én telómat is ellopták, megtörtént a rendőrségi feljelentés. Csodák csodájára olyan 3hónap múlva jött a papír, hogy a telót KÖRÖZIK
2013. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 baranyi janos válasza:
ez nem igaz amit írnak! mert én a piacon vettem 1 kis öreg papikátol aki azt mondta h az unokája kapott 1 ujat és erre már a kislány nem tart igényt őneki meg magas h használja nem ért hozzá! ez 1 LG régebbi tipusu telefon volt ami érintös és igy meg vettem töle 7e ft ért! és kb 6 nónapig használtam amikor 1 szer csak 2 teli kocsi rendor be jott ertem a munka helyemre a telefon miatt! fel vettek a jegyzo konyvet aztan en persze h segitettem a hatosagnak kotelesegem ki vittem oket a piacra h meg mutasam kitol es honan vettem de a papika mar nem volt kint igy a rendorseg elkobozta tolema telot es visza szolgaltattak az igazi gazdajanak ! én meg be buktam a penzem meg jo h nem volt draga !!
2016. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!