Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy acem frissítv...

Scaryx kérdése:

A samsung galaxy acem frissítve lett 2.3.6-ra de vissza szeretném rakni a 2.3.3-at rá?!

Figyelt kérdés
T-mobilos vagyok és hallotam olyanról hogy vannak hivatalos romok amik feltétele garancia vesztés nélkül fel lehet tenni, de sehol sem találom, sem a t-mobilnáp sem a samsungnál? Valaki segítene hogy hogyan lehet rá a 2.3.3-as romot visszarakni??!! NEM FŐZÖTT ROMOT!!!
2012. nov. 22. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Odinnal bármilyen hivatalos romot rá tudsz rakni , de nem ajánlom hogy visszarakjad a régit mert a 2.3.5ös verzióban sokat javitottak az akkukezelésen, tovább tart az akku vele
2012. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de muszáj lenne ugyhogy nem tudnál belinkelni hivazalos romokat mert én sehol sem találok?!
2012. nov. 23. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!