Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom nyitni a vodás...

Kisvuk29 kérdése:

Hogy tudom nyitni a vodás xperia mini pro bl-jét?

Figyelt kérdés
Csak a fastboot kell,hogy feltehessek valami jelly bean-t.És legyen ingyenes.

2012. nov. 22. 16:21
1 2
 1/11 Beviz Elek ***** válasza:

[link]

Olvasgass :)

Ami azt illeti ezek sokkal bonyolultabbak mint a kistesók:S

Olvastam olyat is, hogy csak függetlent lehet nyitni úgy, hogy a fastboot megmaradjon. Én utánajárnék a helyedben, de szerintem ez jó lesz. x10 mini pro-n pár perces művelet és minden gond nélkül megy!

2012. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem X10 mini pro hanem a nagyobb. SK17i
2012. nov. 22. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Fastboot van a telefonon, csak nyitni nem lehet.


Csak ha függetleníted, az meg törvénytelen :-)

Ha még garanciás akkor az ugrik. Nézz utána mennyiért csinálják meg a környékeden. Ingyen semmiképp.

2012. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Tudom, hogy az sk17:D Azért felismerem a kettő közti különbséget:)

Amit linkeltem, ott a 2011-es xperakról van szó (az x10 mini pro 2010-es, olyan van nekem).

De ha megnyitnád ha már a google-be nem tudtad beírni amit akartál, már rég rájöttél volna.

Csak pár sort kiemelnék: [link] Xperia Mini Pro (SK17)

Hangerő felfele nyomvatartása:Xperia™ mini, Xperia™ mini pro...

2012. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ti nem örülnétek annak,ha lehetne cserélni nyitás nélkül kernelt?
2012. nov. 22. 17:02
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

Igazából nem az lenne nagy segítség hanem az, ha nem buknánk ezzel a garit.

Ha vissza kell vinni, akkor mindent gyárira visszacsinálni, majd megint belakni... Nekem a régi van (x10 mini pro) és már azt sem tudom, hogy hogy nyitottam bootloadert... Valami rémlik, hogy előtte mennyit sz.ptam a rootolással, recovery stb, de mióta kinyitottam 5 perc feldobni egy új romot.

Vagyis lenne, ha nem hagytam volna el az adatkábelt :D

2012. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha nem is tudom most nyitni akkor,hogy lehet build.prop módosíttással meg hasonlókkal elindítani egy JB appot ICS?
2012. nov. 22. 18:02
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nem hinném. Nem vagyok benne nagy szaki, de ha ilyen egyszerű lenne a dolog, akkor tele lenne vele a net:D

Szerintem Jb alapra kell csinálni egy romot. Most én is gondolkozom, hogy x10 mini pro-ra hogy is csinálták meg...

De valami olyasmi, hogy talán más telónak az alapját alakították át vagy vmi hasonló dolog..


Build.propon ennyi nem múlik.

2012. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De az sdk-val lehet valamit kezdeni.Át kell írni és felismeri a JB appoakat csak van ami FC-vel végződik.
2012. nov. 22. 18:20
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:
Azt nem vágom...
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!