Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace! Rá lett...

Samsung Galaxy Ace! Rá lett rakva a 4. 0.4 ICS és azóta rossz az aksi! Feltöltöd (ha éppen úgy akarja) a telefont és kb elnézel jobbra helyből lejjebb megy 67% 35% 12% kb 14 perc alatt. Simán látható a merülése! Mit lehet csinálni? Az aksi nem rossz!

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Battery Calibration a Play-ről.Ha az sem oldja meg a dolgot, akkor BDI-s (Battery Drain Issue) a ROM, tehát az akkus üzemidő nem lett optimalizálva.Ha mégis, akkor az Ace trágya hardvere felelős érte, mert az ICS akár optimalizált, akár nem, baromira hardverigényes, és komolyan terheli a CPU mellett a GPU-t is.Eleve az ICS-t két magra és minimum egy Adreno 205-re, minimum 512 RAM mellé tervezték, nem az Ace hardverére...
2012. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd újra a romot és wipe-olj rendesen, szedj le egy aksi kalibrálót és kalibráld újra vele vagy tegyél fel egy másik romot.
2012. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tudnátok ajánlani nekem egy Rom ot ami nem gyári és nagyon ól fut rajta?

2012. nov. 22. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét az XDA-n, és olvass utána, hogy melyiknek milyen bugja van, illetve, hogy melyik a legstabilabb.Nem vagyok Ace tulaj, de ha jól tudom, a "73"-as kolléga sem.
2012. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg csináltam mindent!

How to install:

1. Make Sure your phone is running on Android Gingerbread 2.3.X and ROOTED.

2. Copy the zip file to SD card.

3. Backup all your data and make sure your phone battery is more than 50%.

4. Switch off your phone and restart it to ClockWorkMod 5 by pressing home+power button

5. Wipe data/Factory reset and select yes.

6. Wipe cache partition and select yes.

7. Go to advance, select Wipe Dalvik Cache and select yes.

8. Install Zip from SD card, select the zip and click yes.

9. Wipe data/Factory reset and select yes.

10.Wipe cache partition and select yes.

11.Go to advance, select Wipe Dalvik Cache and select yes.

12.Select main menu and restart the phone.

13. Wait around 2-3 minutes.

Now you have successfully installed the ROM: D


És ugyan az -.-

2012. nov. 22. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj be a recoverybe , wipe , wipe battery stats !
2012. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!