Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30 000 körül jó BlackBerry?

30 000 körül jó BlackBerry?

Figyelt kérdés
Tudtok jó BlackBerry-t 30 000 környékén amiben van wi-fi vagy 3G?(3G nem feltétlenül)

2012. nov. 22. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
ilyen nincs.
2012. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Max használtan egy 9700-as, vagy talán esetleg egy 9780-at találsz ennyiért...
2012. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

30 ezerert? max hasznaltan. En nyaron vettem 8250-est (azt hiszem) annyiert. (igaz zsir uj volt, csak szolgaltato fuggo volt)


igazi jó BB nem 30eszres kategotria

2012. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a Gemini-re gondolsz utolsó az 8520, nem 8250, de az még csak nem is 3G-s, hanem max 2G-t.Meg mondjuk még a Bold 900-es is jobb lett volna használtan...
2012. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Azaz, 8520-as

Én csak azer vettem, mert meg sohase volt es kiprobaltam. De hamar tul is adtam rajta (szerencse "csak" 3 ezret buktam rajta)

2012. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mázlid van, hogy "csak" annyit...elég szerencsétlen próbálkozása volt a bb-nek, eleve úgy adták ki, mint "gyerek blackberry"-t.Azért olyan gagyi az anyaghasználat, ami ne mméltó a RIM-hez, illetve a 3G hiánya, és stb.Még csak Blackberry számba sem vehető...
2012. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Még anno a 9500as Torchomat vettem ennyiért 15-ért... 1 éve. És 20-ért adtam rajta túl, de már bánom, mert ennél frankóbb rádiós ébresztőórám soha többé nem lesz talán :P.


Ez a készülék azonban akárhogy nézzük még az 5800as nokia kortársa (az első érintőképernyős Nokia amivel még az iPhone első generációira válaszolt a Finn gyártó) ebben még nem volt wifi (holott az 5800ban volt ez is). Mégis egy nagyon kellemes, masszív készülék volt a maga nemében.

Ezt a készüléket még a Német ebayról vettem. Nagyon jó állapotban érkezett meg, egy tartalék aksit és egy övre csatolható mágneses bőrtokot és egy komplett utazó töltőszettet kaptam hozzá ajándékba (15-ért!!!).


Itt Magyarhonban sem lehetetlen megkapni rendes áron, de újjonan ezt felejsd el.


[link]


Például én itt kapásból látok pár jó készüléket.

Ha érdeklődsz a médiafogyasztás irént próbáld ki esetleg a fekete bogyót úgy ahogyan eredetileg szánták, vagyis telefon+tablet. Annak a mocsok playbooknak 9 élete van legalább. Most volt egy összehasonlító megint miért veri a piacon lévő tableteket :P Ezen már az új QNX alapú rendszer fut és ez a változata amivel most van felszerelve már nem is emlékeztet arra amilyennel megjelent (ellenben sajnos ezt már nem is lehet feltörni) valamint 2013 végére ő is meg fogja kapni a frissítést a legújabb Blackberry 10 operációs rendszerre.


Nem tökéletes, de nagyon jó helyekről nyúl (pl WebOS, Meego) és futtatja az androidos alkalmazásokat is (ma már kifejezetten jól csinálja a kicsike, de emlékszem amikor egy jó másfél éve még törhető volt a rendszer akár az android alkalmazásboltjából közvetlen installálhattál alkalmazásokat)


Na de van baja azért még bőven. A réginek is, ennek is. Hogy mi azt már kifejtettem rengetegszer itt és máshol is, ha nem gond most nem copypastelem be ;).

2012. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

NÉZZ UTÁNNA AZ ADOTT KÉSZÜLÉKNEK MIELŐTT MEGVESZED!


Ez fontos. Pl jó ha tudod hogy a 9500as stormban nem volt még wifi de ezt gyorsan korrigálták a 9520assal. Ez a modell abban más mint az előző, hogy már van benne wifi. Ezekre a régi készülékekre az 5ös az utolsó szoftver ami elérhető (megsúgom, szinte semmit nem vesztesz egy 7eshez képest, illetve nem sokat)

2012. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bp1985 ***** válasza:
Akinek igazán kell, az megveszi újonnan.
2012. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

81-es, aki sokat írt:


az OS10 is QNX alapú, így felesleges lesz mellé a playbook, ugyanaz fog futni mindkettőn.Az meg már messze nem az a BB OS, mint ami még akár a jelenlegi csúcsukon a 9900-on fut OS7...(azt hiszem jelenleg ez a legfrissebb)Szvsz ennek a mostani BB sorozatnak leáldozott, ha a QNX alapú OS10 beváltja a hozzá fűzött reményeket és kihúzza a RIM-et a sz..kakiból, akkor azért fogják hanyagolni a korábbi OS-t, ha meg nem, akkor kompletten a RIM-nek fuccsolt a mobil piacon és azért...mondjuk én azért szurkolok egy kicsit nekik valahol mélyen.Ők is későn kapcsoltak, mint a Nokia, csak a RIM még annyira sem tudta vinni, mint a Finnek.Egyelőre én hanyagolnám azt a Blackberry vásárlást, amíg ki nem jön az OS10(elvileg jövő március-április környékén fogják beharangozni.Legalábbis az általam ismert legutolsó dátum az ez.)Addig süllyedő hajóra én hülye lennék felszállni.

2012. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!