Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nal elégedett vagy?...

Vodafone-nal elégedett vagy? Milyen a térerő, a szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Most T-mobile-os vagyok, de lehetőségem lenne belépni flottába. (2 éves hűség időt kell aláírni)

2012. nov. 23. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A szolgáltatások többé-kevésbé ugyanazok minden cégnél, lévén megállapodnak a háttérben. Egyik sem ígér a másik alá vagy fölé látványosan.


Magyarul minden cég ugyanúgy lehúz téged.

2012. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem bejött. Korrekt, kiszámítható és nincsenek rejtett költségek mint pl a Telenornál (kapcsolási díj). Van egy számláló a telefonomon, amibe beállítottam hogy mennyi a lebeszélhetőségem és mennyi +-ban a percdíj ha túllépem és tényleg annyit fizetek amit számol. Nincs lehúzás :)


Én már 6 éve Vodás vagyok. Előfizetéses.

2012. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is vodás vagyok, semmi gondom vele.
2012. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én kicsit "besértődtem" a t-mobilre. Még anno westel volt, amikor előfizetésesek lettünk, most 1 fő + 2 társkártyás. Na, egyszer a főkártyás elfelejtette befizetni a számlát időben, rögtön jött sms, ügyfélszolgálatról telefonálátak (és nem nagy összeg, mert összesen nem volt 25 ezer), de azóta már többször telefonáltak, hogy "a fizetési határidő közeleg, ne felejtsük el rendezni". Kb 15 év alatt 1 nem időre történő fizetéskor. (akkor is kb 1 héttel a határidő után befizettük...)
2012. nov. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!