Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed a 3 mobilszolg...

Mi a véleményed a 3 mobilszolgáltatóról?

Figyelt kérdés

Nekem:

t-mobile: sokáig 30-as voltam szerintem a készülékek kissé drágábbak és kisebb is a választék, viszont minden ismerősöm t-mobilos mobilja eltartott 2-3 évig is vagy tovább, tehát nem gagyikat árulnak...

telenor: most telenoros vagyok és először kedveltem főleg a 3 hónapos ingyen net miatt, de mára már nem szeretem, a telefon amit vettem kevesebb mint egy éve már tönkrement az eladók nálunk bunkók...

vodafone: még sose volt 70-es telóm nem is tudok róluk nyilatkozni


Szerinted ezek közül hol a legnagyobb a választék, hol a legolcsóbbak a tarifák és a készülékek és egyáltalán hol érdemes telefont vagy más készüléket vásaárolni?



2012. nov. 23. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon sehol,esetleg kártyafüggetlenül de a három közül inkább a tré mobile és igen telenorosok tiszta bunkók,itt Tamásiban is rettentően bunkó az a faszi és úgy mondja hogy csak egy ügyvéd lrje meg + kamuzik és nem is ért hozzá,ekezdi az Alcatel OT 995 olyan mint a Sola mert van bent GPS meg minden hát mondom mi a ***** hogyl enne már egy szar alcatelt össze hasonlírtani egy Sonyi val? Ráadásúl nem is egyforma hadver sola sokkal jobb,szóval Tamásiban csak azt a nőt szeretem nem félreérteni! De ő komolyan rendes és szépen elmondja!


Vodafon se rossz csak az a legdrágább!

DE amúgy az összes szolgáltatónál az eladó nem ért semmihez és sík hülye,ekezdi süttesem ki az aksit de már 10-15 éve nem kell kisüttetni ennyi idő elég kelelt volna lenni rá hogy megtanulják de az értelmiségi szint hiányában ez lehetetlen,és a szolgáltatók ehlyébe oda basznák egy kérdőivet egy hiba és repülhet a pic sába felveszek mást

2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz, hogy nem értenek a telefonokhoz... hát én mikor megvettem az enyémet a csajt ne mtudta bekapcsolni és kérdezte, hogy hgoyan kell:D
2012. nov. 23. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Az szopacs xdd

De várjál a Sony telefonokra rá van írva hogy bekapcsolás elött fél órát tölteni kell az aksit minden hova le van írva erre a faszi be akarta kapcsolni -.-"

2012. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

T-mobile: Mivel itt voltak a legolcsóbbak a telefonok mindig itt vettünk. Viszont kb 1 hete lecseréltem a szépen szólva sz*r Galaxy Ace-m egy Xperia P-re.


Vodafone: 70-es az Xperia P-m mert itt tudtuk legolcsóbban beszerezni. Semmi bajom a vodefonnal.


Telenor: Valamiért utálom a reklámjait (kivéve azt a koris reklámot amikor ajándékot rajzolnak meg amikor az utcán válogatnak a telefonokból azokkal nincs semmi bajom, a koris meg nem is olyan rossz). Ezen kívül semmit sem tudok róla mondani mert sosem volt és szerintem nem is lesz telenoros telefonom.

2012. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az összes szar, de hamár sorrendet kell felállítani, akkor:

1. T-mobile

2. Telenor

3. Vodafone


Most viszont lett 2 új virtuális szolgáltató is a piacon, ugye:

a Blue Mobile (LIDL) & a Tesco Mobile...


A BlueMobile a T-Mobile hálózatát, míg a Tesco a Vodafone-t használja... (szóval a tescos olyan is)


És a BlueMobile feltöltő kártyának jelnleg a legjobb percdíjai vannak, mindenhova - minden - mindig 33 Ft!


Míg mondjuk ez azonos T-mobile feltöltőkártyásba: 44 Ft most!


Szóval ha feltöltőkártyást akarsz, akkor BlueMobile... ha előfizetésest, akkor T-Mobile!


Keszülékek, meg szinte egykutyák, mindenhol "drágák" - ugyanazt függetlenü pár ezressel drágábban megkapod újonnal...


Szóval kérdésre válasz:

Választék, szerintem azonos - keresni kell az "akciókat"

Legolcsóbb tarifák - pár sorral feljebb megválaszolva, attól függően, hogy feltöltős vagy előfizus.

Telefont, meg ha vállalsz hűséget, akár ingyen is megkaphatod...

2012. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Vodafone-nak, ha 1-5 között kellene osztályozni, akkor egy 4-est adnék nekik.

A Telenornak egy qrva nagy 1-est adnék, mert sz*r.

A T-Mobile-nak, a blue mobile-nak, és a MOL mobile-nak egy csillagos 5-öst adnék.

A Tesco Mobile-nak pedig, úgy, mint a Vodának, egy 4-est adnék.

2016. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!