Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800? Jó telefon?

Nokia Lumia 800? Jó telefon?

Figyelt kérdés

Akad a net rajta? Viszonylag milyen fényképeket csinál?

720p-s és 1080p-s videók szaggatás nélkül menne rajta?

(Csak Nokiában gondolkodok, nem bízom az androidban)

Mikorra várható a frissítés rá? (7.8 WP)

Minden normális válaszért megy a zöld pacsi!



2012. nov. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akad, viszonylag jó képeket csinál mobilos fronton, 720p megy, 1080 már nem, vagy legalábbis nem hiszem, az update meg vicces, mert vannak oldalak, ahol decemberre mondják, most már olyan hír is van, hogy heteken belül bejelentik, van ahol jövő év első negyedére számolják, erről túl sokat még nem tudni, hamarosan lesz egy MS sajtótájékoztató, ott majd elmondják, hogy pontosan mikor érkezik az update.De annyi bizonyos, hogy már tesztelésen van a 7.8 a gyártóknál, szóval hamarosan.
2012. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó.A net viszonylag jól megy, fényképek elmennek.Csak 720p-s felvételeket lehet készíteni, valőszínű hogy ettőlfüggetlenül viszi az 1080p-s videókat/filmeket is.Itt elolvashatod a teljes tesztet:

[link]

Ha még tennél hozzá egy keveset akkor Lumia 820-at vegyél.

2012. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ment a zöld.

Még valaki?

2012. nov. 23. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 710 jobban tetszik ebből az első kettőből :). Élőben valahogy nekem meggyőzőbb volt mint a 800 és fürgébb is (ami valószínűleg csak egy illúzió volt de jobban bejött a gép)

Az N9 designja az N9-esen jobban tetszik, de ezen sem utolsó.

A net nem akad rajta jobban mint bármelyik másik készüléken (vagyis szépen fut rajta)


Veterán WP múlttal én a Microsoftban nem bízok :D. De sok szerencsét hozzá.

2012. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!