Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X : Igaz, hogy nem...

HTC ONE X : Igaz, hogy nem megy rajta minden játék?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen fajta telefont de játszásra is nagyon sokat használnám. Hallottam olyat hogy csak tegrás játékokat visz. Ez igaz? Nem viszi mindet?

2012. nov. 24. 11:54
 1/7 anonim válasza:

Nekem HTC wildfire s-em van , de minden elment rajta eddig.

Barátomnak HTC one x-e van, neki is minden elment eddig rajta :) (Pou, Talking Tom stb) Amúgy van rajta egy program, HTC market, és ha onnan töltöd le a játékokat, mindenképpen el fog rajta futni :)

2012. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem , köszi! :)
2012. nov. 24. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
a htc one x a tegra 3-ja jo jatekokra de hamar elavul.Ha veszel egy lg nexus 4-et akkor az sokkal tobber tart.Azon is megy minden jatek csak egy par effect hianyaba fog szenvedni.Az lg nexus 4 grafikus chipje 250% gyorsabb a htc one x-enel.Ha feltetlenul tegra kell akkor varj tavaszig es vegyel egy tegra 4 keszuleket.
2012. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem Xperia T-t veszek :)
2012. nov. 24. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Helyes:)Htc különben sem annyira jó.
2012. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HTC-k igen is jók... HTC One X-em van az sem véletlen hogy megkapta a föld leggyorsabb telefonja díjat... Sense 4.1 és 4+ után nem nagyon akad versenytársa max. a note 2 de arra ott van a X+
2012. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néhány gameloftos nem. Amúgy meg nem kell félned bármit visz, az én tabletemben 1.2ghz-s tegra 3 van, de nincs gond a sebességgel.
2013. szept. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!