Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak olyan játékok, amik...

Gerzsenye kérdése:

Vannak olyan játékok, amik kijöttek androidra és ios-re is?

Figyelt kérdés

Osztálytársam IPodján játszott pár játékkal, amik tetszettek, nekem viszont androidom van.

Ha tudtok pár játékot amik mindkét telóra kijöttek, akkor légyszi írjátok.

Előre is köszi a válaszokért! :D



2012. nov. 24. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Angry Birds, Fruit Ninja, Need for speed
2012. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezeket ismerem.

Olyanokra gondoltam mint pl.:edge (ilyen típusú), zombie highway

2012. nov. 24. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb felsorolnod azokat a játékokat, amik neked megtetszettek, és akkor talán meg is tudnánk mondani, hogy melyik érhető el droidon is.


Mert így csak vaktában találgatunk, mi meg ne mfogjuk tudni kitalálni, hogy te mire gondolsz, kérdező.

2012. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából ennek a kettőnek tudom a nevét, és azt tudom, hogy ezek vannak, a többit csak láttam.

De az egyikben egy bábut kellett lelökni különböző helyekről, hogy minél több csontja törjön el.

Be lehetett állítani az ütés szögét és erősségét.

2012. nov. 24. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!