Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új androidos telefont szeretné...

Új androidos telefont szeretnék venni, melyiket ajánlanátok az alábbi 5 közül?

Figyelt kérdés

-Huawei Ascend G300 (Huawei gyártót nem ismerem, sokan dícsérik, sokan szidják mert kínai cég)

-Samsung Galaxy mini 2 (galaxy minim van most, meg vagyok vele elégedve többé kevésbé)

-Sony Xperia Tipo (Sonykról nincs tapasztalatom és nem tudom mikor jelent meg ez a típusa, nem-e túl régi)

-ZTE Blade 3 (jó telefonnak néz ki, a maga egyszerűségével, de ezt is van akik szidják hogy 1-2 évet bír ki valakik dícsérik)

-Telenor One Touch S (állítólag a fele eladott telefon gyári hibás, amit visszacserélnek ugyan, de ezt sem ismerem)


Ezeken gondolkodom, 20-30 ezret szánok rá maximum, használtan NEM veszek, és akik meg is tudják indokolni a válaszukat vagy valamelyik van nekik és tapasztalatból írnak, az ő válaszukat megköszönném! :D



2012. nov. 24. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
One touch S vagy a G300
2012. nov. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi és várom a további véleményeket :)
2012. nov. 24. 16:35
 3/6 anonim válasza:

Telenornál vagy, ha jól veszem ki. Van előfizetésed is, vagy csak simán praktikumban szeretnél vásárolni?

Az öt közül én leginkább a Sonyt ajánlanám, azt tartom a legmegbízhatóbbnak, és ha a legújabb Androidot szeretnéd, azt választod. Ha viszont inkább a méretre mész, akkor a Huawei lenne a másik választásom a felsoroltak közül.

2012. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Telenoros vagyok igen és most vennék új telót.

Huawei eléggé tetszik, ahogy nézegettem itt neten meg olvasgattam, elég jó teló lehet csak a kínai beütésű név miatt elrettentem először. De már megtudtam hogy tapasztalt cég és kb. minden telefon ázsiában készül szóval ... :)

2012. nov. 24. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy megvette-e már a telefont! Amiket felsoroltál,abból nekem 3om tetszik!

ZTE Blade 3 a legujabb android miatt,One Touch S a nagy képernyő miatt..Huawei belseje miatt.+nekem egy telefonos ismim (aki jelen esetben Telenornál menedzser) a huaweit ajánlotta:D Na de milyet vettél?

2013. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem vettem még várom hogy idén 2013-ban mik jelennek meg.

annyira mégsem jönnek be ezek a telók esetleg egy új huaweit várnék...

2013. jan. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!