Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos!! Többi lent. ?

Dominik.ballo kérdése:

Fontos!! Többi lent. ?

Figyelt kérdés
Mindenhol láttam samsung s5230-ra firmware cserét meg stb-t és mindenhol láttam hogy témát rá csak így lehet. De senki se mondta nekem hogy az totál elronthatja a telefont úgy hogy hs van rá garancia sem javítják meg mert firmware-t frissítettem pedig nem szabad!?

2012. nov. 24. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig már a firmware readme-je is tartalmazni szokta, hogy a csere milyen következményekkel jár.


Amúgy hivatalosan nem szabad de hacsak nem az a stikke az embernek, hogy imád installálás közben random leáramtalanítani, illetve kábeleket mindenből kirángatni... abban az esetben elég minimális az esélye, hogy elronthatsz valamit.

2012. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mégis mi a frncot vártál?Lecseréled a szolgáltató által szignózott, ellenőrzött, és jóváhagyott firmwaret egy olyanra (akár gyári is lehet), amit az nem hagyott jóvá?


Azonnal elvész a garancia ilyen esetben, de ezt szinte minden "how to" oldalon leírják vastag, piros betűkkel.

És igen...kitéglázhatod vele a telódat, azt is leírják, hogy saját felelősségre...

2012. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó,igaz. :(
2012. nov. 24. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!