Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy rakjam rá az S5230-omra...

Hogy rakjam rá az S5230-omra az androidot?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam lehet valahogy, de nem tudom hogy hogyan. Tud valaki segíteni? Előre köszi!

2012. nov. 24. 16:26
 1/9 anonim válasza:
0%
Én nem tudom de nekem samsung star 2m van és engem is érdekelne bár ugye a star 2 nek zárt operációs rendszere van :(
2012. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul hallottad, mert nem lehet
2012. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehetne már rárakni? Ezek alap telefonok processzor és RAM sincs benne,androidnak meg kell minimm 150 Ram és legalább 600Mhz processzor,sima mezei teleforna nem tudsz semmit rárakni vegyél androidos készüléket
2012. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

processzor és RAM sincs benne


Ha nem lenne benne processzor meg ram akkor nem is működne a telefon. De ettől függetlenül esélytelen. Max. android kinézetű módosított szoftvert tudsz rátenni.

2012. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet !
2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DJ Natures válasza:
felrakod csak nem fogja tamogatn ni es azt fogja irni hatartalan ferohej
2012. nov. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberek! Mindent lehet. Csak nem biztos hogy működni is fog. Ha nagyon ügyes vagy akkor találsz olyan emberkét aki átportolta az androidot a telefonodra, bár esélytelen mert nem annyira hires telefon és kb senki nem foglalkozik vele. Ezt azért mondom mert a Nokia N95-re láttam androidot átportolva de eléggé pocsék volt.
2012. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chris78 válasza:
Androidot nem tudsz rátenni,de samdroid néven találsz hasonlót ;)
2012. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!