Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Play, érintésképtelen...

XTiger kérdése:

Xperia Play, érintésképtelen lett a kijelzőm, miért?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve hogy megvan a telefon, vannak rajta durvább karcok is, de már nagyon rég karcolódott meg, és semmi baja nem volt a mai napig.

Annyi történt, hogy fotózgattam, és egyszer csak lefagyott a telefon, lezártam, és akarom ki nyitni, de már nem érzékeli az érintést, újra indítottam, ki vettem az aksit, vártam vele, meg minden, de nem lett jó :\

Azért furcsa mert ha ki húzom, és a játék vezérlő gombjaival irányítom, tökéletes.

Azt mondták többen is hogy szoftver hiba, frissítsem, de azt írja hogy a legújabb van rajta (2.3.4) és nem enged frissíteni, válaszokat előre is köszönöm. :)



2012. nov. 24. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a PC companionnal helyreállítani képmnetések itt


[link]

2012. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, csak nem értem, nem vágom annyira az angolt. :S
2012. nov. 24. 23:52
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát most amit én kivettem ebből, az hogy simán vissza állította, csak ugye én érintő képernyő híján nem tudom :D

Pc companional meg csak frissítette..

2012. nov. 25. 00:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha garis, vidd szervizbe. Ha nem, akkor Flashtool. Amúgy ez szériahiba.
2012. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem garis.. :S

Ma valahogy visszajött az érintés, 2 percig, utána megint eltűnt, sikerült vissza állítanom gyárira, de ugyanúgy rossz..

2012. nov. 25. 16:50
 6/14 anonim válasza:

Hali


Sztem próbáld meg azt h felrakod a .58-as firmwarét és flashtoolal felraksz utánna valamilyen romot és majd kiderül h sikerül-e de ha ígyse akkor sztem unlock bootloader úgyse garanciás semmit nem vesztesz vele kernel raksz fel majd valamilyen romot (nem customot) és ha úgyse jó akk vidd el szervízbe (de nem sokat tudnak vele csinálni ha SEUS-sal se tudtad frissíteni , merrt a PCC egy szar sztem ezekhez ink Sony Service Update-t használd.

2012. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szeva, utolsó.

Én ebből a szövegből, csak a kötő szavakat értettem :)

Meg próbálnám amiket írtál csak nagyon nem értek hozzá, eddig csak annyit csináltam hogy ki rootoltam, ilyen hogy bootloader nyitás, meg flash vagy mi az, ilyeneket még nem.. :S

És igen, az update service nem segített, te tudnál nekem esetleg ezekben a dolgokban segíteni hogy firmware, és rom felrakása ?

Ha nem olyan nagy több órás munka, és ráérsz benne segíteni, vagy esetleg valami magyar tutorial ha van.

Eltudlak valahol érni, skype facebook?

Írj és megadom az egyiket, és előre is köszönöm. :)

2012. nov. 27. 02:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha segítség kell ezekben kérdező, én is segítek. De mielőtt bármelyikünkkel nekilátsz:

-A telefon ugye gyári független?

-Vedd ki az akkut. Alatta van egy matrica. Keress egy ilyen adatot: **W**

A csillagok helyén számok lesznek, ezt nézd meg jól. Ha 12W14-nél nagyobb, akkor már csak hivatalos módszerrel lehet nyitni.

2012. nov. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen gyári független, és 11W42.
2012. nov. 27. 14:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma megint vissza jött, kb fél órát bírta, de semmi olyat nem csináltam hogy vissza kellet volna jönnie, csak néztem filmet bs playeren, elkezdett akadni, kiszedtem az aksit, restart, és jó lett kb fél órát..
2012. nov. 27. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!