Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini 2 vagy...

Samsung Galaxy Mini 2 vagy Samsung Galaxy Ace?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket vegyem. Én a Mini 2-re szavazok, de feltettem itt is a kérdést. MÁS TELEFON NEM ÉRDEKEL! Ne gyertek itt a Sonyval folyton.
2012. nov. 24. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért jön mindenki a Sonyval mert sokkal jobbak mint ezek.
2012. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mind a két telefon hulladék (de főleg az Ace) a Sony Xperia U-hoz képest (Kb egy árkategóriában vannak) ha tetszik ha nem. Ha már mindenképpen hulladék kell amivel pár hét alatt meg is utálhatod örökre az Androidot akkor vegyél azt. De hogy a kérdésedre is válaszoljak és nem pontozz le azért mert igazat mondtam a fent említett két telefonról én a Mini 2-t választanám.
2012. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már csak azért is a Sonyval jövök, mert ez a kettő kész pénzkidobás. Vegyél Xperia tipot.
2012. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ne gyertek itt a Sonyval folyton."


Nem jövök vele. A te pénzed baxd el amire akarod, ajánlom neked az ace-t, azt annyi...

2012. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kettő közül a mini 2. Abban már armv7-es proci van, ráadásul ugyan az mint a tipoban (msm7227a), csak ezen régebbi (2.3-as) android van és nem annyira optimalizált.
2012. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mini 2,mini 2 azt vegyed:D.Mindenben jobb mint az ace.Nem fogsz csalódni benne.Csak kár hogy nincs rá ICS.De ajánlom még az Ace 2-t is.Az is nagyon jó.És lesz rá Jelly Bean is elvileg.
2012. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mini2
2012. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mini 2 25000-ért szerintem nem annyira drága, ha nem zaklat, és sony-t pedig nem csípem. Elhiszem h jobb, de attól még nekem nem jön be.
2012. nov. 25. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 1. 2. 3. 4. Válaszoló!


A samsung telefonokra van a legáttekinthetőbb/leg könnyebben elérhető firmware készlet... Van olyan oldal hogy "sonyfirmware.com"?? NINCS! Éppen ezért órákat kell keresgélni a gyári firmware -ket.. "www.samfirmware.com" ellemben van, itt nem kell sokat keresgélni, és ennyit ér a sony.. Kevés támogatás, szar az egész úgy ahogy van.

2012. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyetek sony -t ha órákat akartok keresgetni moddoláskor egy szar gyári firmware -t!! Jó szórakozást hozzá...


És még van pár amiért nem vennék sony -t.



Persze ti döntésetek, nyugodtan vegyétek!!

2012. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!