Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mielőtt elvinném szervízbe...

Mielőtt elvinném szervízbe mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini (GT-S5570) telefonom van aminek ugyebár hőérzékelős az érintőképernyője. Hát az a helyzet hogy egyszer vizes kézzel használtam azóta a képernyőm felső fele nem működik. A garanciám már lejárt szóval mielőtt szervízbe vinném meg szeretném csinálni magam. Már volt ilyen az előző telefonomnál is de az két nap után rendbe jött.
2012. nov. 25. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se nagyon csinálj csak vidd be a szervizbe. Bár fura, hogy ennyitől bár nem működik az érintő kijelző, én is nyúltam már vizes kézzel az Xperia S-em kijelzőjéhez és semmi baja

Egyébként nem a hőt érzékeli...

A kapacitív panelek működése egészen eltérő: itt a kijelzőt takaró plexi vagy üveglap alatt egy rácsos szerkezetű vezető réteget helyeznek el, mely egy elektromos mezőt alakít ki maga fölött, ami értelemszerűen "átlóg" a plexin/üvegen is. Mikor ujjunkkal hozzáértünk a kijelzőhöz, gyakorlatilag töltést vezetünk el ettől a tértől, melynek pozícióját a készülék szintén képes érzékelni.

2012. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer beázott, akkor azzal nem sokmindent tudsz csinálni. Reménykedhetsz, hogy kiszárad, de ha nem, akkor csak szervizben tudnak vele bármit kezdeni.
2012. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de szerencsére kiszáradt és újra működik! :)
2012. nov. 25. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!