Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola vagy Sony...

Sony Xperia Sola vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Ti melyiket javasolnátok? Az előlapi kamera nem zavar ha nincs, illetve az NFC sem. Igazából csak az U tárhelye miatt nem tudok dönteni, mert nekem az sokkal jobban tetszik, de nem tudom, hogy az a 5.5 GB az mire elég és nem lesz-e kevés. Szerintetek?

2012. nov. 25. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én a solat választanám a tárhely miatt.

az az 5,5 GB az U-nál 4GB a tárhely és 1,5 GB ahova az alkalmazásokat telepítheted! szóval csak 4GB maradt zenére, videókra, képekre ha ennyi neked elég akkor jó, ha nem akkor marad a sola

2012. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég az u memóriája, így is soka komoly játék van rajta, ha kíváncsi vagy a tapasztalatokra, akkor kérdezz privátban.
2012. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű sony xperia U
2012. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ma is egyértelműen az U-t venném. Nem bántam meg. Bőven elférek rajta, ha nem férnék el, akkor is ott van az online tárhelyek használatának lehetősége. Szerintem neked sem lesz kevés. Most 2 navigáció, 2 játék, 70 fénykép, 32 zene, 30 alkalmazás van rajta, és van még összesen 4GB felhasználható tárhelyem az 5,5-ből!!
2012. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!