Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb teló?...

Szerintetek melyik jobb teló? Az iphone4 vagy a samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés

#4vagys3
2012. nov. 25. 12:27
 1/5 anonim válasza:

ha legközelebb ilyen problémád lesz írd be a googleba a 2 telefon nevét így : iphone4 OR samsung galaxy s3? és kiad olyan oldalakt amik összehasonlítják pl: [link]


de egyértelműen a samsung, az i phone hamar tönkremegy és a ára a tudásához képest pénzkidobás, ha ilyen telefonon gondolkozol biztos nem értesz hozzájuk! járj jobban a telefonok után! én am ha ennyi pénzem lenne sony-t vennék, mondjuk egy sony xperia T-t!

2012. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
előbbi : egy ismim iphonja 4 hónapig bírta
2012. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az S3 két generációval fejlettebb hardveresen. A szoftver oldal meg preferencia kérdése, van, aki az Androidot kedveli, van, aki az iOS-t.
2012. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényegesen jobb a galaxy s III !
2012. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nokiás vagyok (és leszek), így nem biztos hogy az én válaszomat figyelembe fogjátok venni, de:

Melyik a jobb TELEFON? Szerintem az iPhone4. Láttál/fogtál már Samsung S3-at élőben. Óriási tepsi telefon. Zsebben hordani kényelmetlen és az óriási méret miatt nem lehet egy kézzel használni, csak úgy, ha egyik kezedben fogod a telefont, a másk kezed mutatóujjával pedig matatsz rajta. És ez nagyon emlékeztet arra, ahogy az idősebb emberek kezelik/kezelték régebben a hagyományos billentyűs telefonokat. :-)

Régebben 'ciki' volt a régi telefonok nagy mérete, ezért egyre csökkentették ket, ma pedig újra a növekedés felé tendálunk.

Multimédia szempontjából viszont mindenképpen jobb az S3, bár tegye fel a kezét, aki tényleg komolyan gondolja, hogy élvezettel fog állandóan filmet nézni egy -telefonok közt nagy - de amúgy (filmnézésre) kicsi kijelzőn. Az, hogy melyik a jobb SZÁMODRA az dönti el, hogy mire akarod használni. Nekem speciel egy Nokia C6-01-esem van, mert nekem ez a kézenfekvő telefon. 8Mp-es kamera, mert gyakran 'kapok le' valamit. GPS (internet és egyéb költségektől mentes - nem androidos), mert állandóan úton vagyok, és néha van olyan cím, amit nem tudok fejből. Internetezni pedig nem szoktam telefonnal, mert arra laptop van mobilnettel, tisztességes sávszélességgel, rendes kijelzővel és BIILENTYŰZETtel!


Mindkét készülés árát viszont indokolatlanul túlzónak érzem. Az apple-nél a név miatt, a samsungnál pedig a sok kihasználatlan szolgáltatás (parasztvakítás) pl. az a szemmozgást figyelő szenzor/kamera.

Úgyhogy neked kell mérlegeni, mire akarod használni.


Én azt mondanám, hogy egy mobil (30-50E Ft között vannak nagyon jók)és egy laptop és mindent kompromisszum nélkül tudsz csinálni.

De ezzel már nagyon eltértem a tárgytól.

2012. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!