Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y indító...

Merofi kérdése:

Samsung Galaxy Y indító képernyőnél megáll. Bármit próbáltam nem jut tovább. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Rootolás után kapott egy IceCreamBread-Apocalypse-t ami jól működött, de egy betütípus váltás után (ROM Toolbox) amikor újraindítást kért, nem lépett ki, lefagyott. Onnantól csak akksi kivétellel lehet kizökkenteni az indító képernyőből ("Samsung Galaxy. ").

Próbálkoztam recowery wipe data/cache, Dalvik Cache törléssel törléssel. Utána Install zip amin gyorsan átfutott (lehet, hogy gyorsabban mint első telepítésnél). De ugyanaz lett újraindítás után az eredmény: fagyott bejelentkező felirat. Próbáltam másik romot rátenni, de semmi változás. Lehet vele kezdeni valamit, vagy szerviz? (garanciás korú)



2012. nov. 25. 18:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!