Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ezt a másolato...

Meszike91 kérdése:

Megéri megvenni ezt a másolatot? Www.Lenteen.hu/androidostelefonok/i9300-mtk6577-dual-core-an droidos-telefonok. Html

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy szar kínai másolat de nagyon sokat tud.

2012. nov. 25. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ennyiért már valami normális Sony-t is kapsz (igaz, nem lesz 4.7 colos, de legalább működni fog 2 hét múlva is).
2012. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem érdemes megvenni , mert nincs terméktámogatás , a rajta futó rendszer pedig nincs normálisab optimalizálva , mint ahogy pl a Sony telefonokon van , ami miatt nem működik túl gyorsan az erős vas ellenére sem.

A linked amúgy nem jó

2012. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én tegnap rendeltem pont egy ilyet :) Csak cseppet olcsóbban :D

Szerintem megéri az árát ! Nem kell megijedni attól hogy Kinai koppincs... Csak nézz róla videót YouTubon

2012. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Par het mulva mar nem fogsz ennyire orulni neki, utolso:D
2012. dec. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Két és fél éve ezt a telefont használom, gond nélkül ;)
2015. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!