Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android verzió hivatalos...

SZeReNcS kérdése:

Android verzió hivatalos frissítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdés az ,hogy hogyan zajlik egy mai okostelefon android verziójának hivatalos frissítése? Hallottam olyan lehetséges egyedi esetről melyben a telefon garanciája odavész, szóval lényegében ezt kerülném el. Valamint a számítógépről való frissítéskor lehetséges a hivatalos gyári programon kívül másikkal elvégezni? Köszi a válaszokat!


2012. nov. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Telótól függ. Milyenről van szó?
2012. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xperia P a típus. A gyári program egyszerűen szar, nem működik , pedig már tényleg mindent megpróbáltam. Találtam már külön olyan programot amivel a telefon háttértárjával cserélhetek adatokat a géppel, és most olyat keresek amivel frissíthetem is.
2012. nov. 26. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem sz*r, valószínűleg még nem elérhető rá az ICS. Szolgáltatófüggő a készülék? Egyébként a Flashtool tud segíteni a problémán, de a garancia rizikós utána.
2012. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet. Egyébként nem hülyeségből mondtam ,hogy szar , ugyanis magát a telefont sem ismeri fel, nem hogy frissítené...
2012. nov. 27. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott akkor baj van.
2012. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!