Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lumia800at venni 0ft...

Megéri lumia800at venni 0ft ért, havi 2290ft részletre 2 évre?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
nemigazán. értékromlás miatt. ha belegondolsz, mire kifizeted azt a kb 55ezer Ft-ot, addigra már felét sem fogja érni, és eladni sem tudod, mert úgy senki nem veszi meg, ha még van részlet hátra. másik dolog pedig az, hogy ez nem csak ennyi. hanem emellé még vállalnod kell előfizetést is(igaz, hogy szabadon választható, de muszáj). szóval így inkább jobban megéri összegyűjtögetni, és legalább a részletfizetést elfelejteni, de én személy szerint előfizetéses telefont sem vennék(de ez már személyfüggő).
2012. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A T-nél van ez az akció és szerintem megéri ahhoz képest,hogy a független 90-100.000 környékén van!Nem lesz soha 55.000 sehol vagy 3 év múlva talán.Ha tudtam volna,hogy lesz ilyen akció,akkor vettem volna kettőt is.Magamnak meg a barátnőmnek.
2012. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!