Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kiesen keresztül...

Hogyan tudom kiesen keresztül frissíteni a galaxy y omat?

Figyelt kérdés
felcsatlakoztatom usbvel meg minden! kiis ír mindent de a készülék szoftver adataihoz ezt írja: az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést

2012. nov. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

a legfrissebb kies-el próbálkozz.ha szolgáltatónál vetted akkor valószínű hogy később kapod meg a frissítést.

Most milyen verzió van rajta ?

2012. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2.3.6 de a kies felse ismeri a telóm szoftverét ! és csak újra akarom rakni az androidot rajta mint a win7et a gépen! enynit akarok csak tenni! vagy felfrissíteni a droidot ha lehet! legfrisseb kies van fent!
2012. nov. 25. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Frissebb rendszert nem fogsz tudni rá tenni, mert ez a legfrissebb. Az Odinnal újra tudnád tenni a teljes rendszert, de az is bőven elég lenne ha csinálnál egy gyári visszaállítást. Ugyanúyg legyalulod vele a renszert.
2012. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gamer95 válasza:
Nekem is frissitéssel akadtak gondjaim, de én töltöttem le egyet hozzá 2.3.7-et de mikor ráraktam behalt a rendszerem csak annyit ad ki hogy "Samsung Galaxy Y" stb. vagyis a kezdő képet mikor ki-be van kapcsolva..Az odint sem igazán nyitja meg se semmit, van ötletetek mi tehetnék?
2012. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!