Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor fogja valami kihasználni...

Mikor fogja valami kihasználni a négy magot? Op. Rendszer, játék, vagy valami?

Figyelt kérdés
kivéve a tegrát. kiváncsi vagyok, hogy ha valamelyik gyerek s3-mat vesz, akkor ez hány éves befektetés:D
2012. nov. 25. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem erre józan paraszti ésszel rá lehet jönni :D
2012. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Minden számításigényes feladat kihasználja. Viszont ha valaki S3-at vesz, az legfeljebb fél-1 évre veszi, mert ha kijön az újabb, már le is cseréli. Kár, hogy gondolkodás nélkül, mindenki veszi egymás után a szarabbnál szarabb Samsungokat.
2012. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy S3 ara kb. egy heti fizetesem, akkor miert gondolkozzak rajta annyit?
2012. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert bármelyik másik telefon jobb, amit ugyanannyiért (de inkább olcsóbban) kapsz.
2012. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos 'barmelyik masik' telefon maximum SZERINTED, es NEKED jobb. Azt hogy NEKEM mi jo, hadd dontsem el en :) Az ar pedig nekem nem szamit. Olyan mindegy hogy 150e vagy 200e.
2012. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@12:52

Nem csak nekem, mindenkinek, akinek van egy kevés agya a koponyájában. Neked úgy látom, csak egy lepontozóautomata jutott agy helyett. Részvétem.

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szokasom ertekelni, megnezheted a toplistan, van ossz-vissz 2 pontom ertekelesbol. A modorodhoz viszont csak gratulalni tudok :)
2012. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben elnézést a feltétlezésért. Van itt pár Samsung által felbérelt delikvens, akik csak lepontoznak, de nem szólnak hozzá, akkor az ő számlájukra írom.
2012. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi problema. Sajnos a Samsung nem berelt fel semmire :( Mind az S3-ert es a Note 2-ert fizetnem kellett a teljes osszeget. Persze nem tagadom, ezekkel a keszulekekkel tenyleg szimpatizalok, de nagyon sok mas gyarto telefonjat is hasznalom, illetve jonak tartom. HTC One X-em peldaul ketto is volt, van WP-s Nokiam is. Tabletbol pedig csak ASUS-t vagyok hajlando venni.
2012. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A négy magot akkor fogja valami kihasználni, ha olyan textúra, grafikája lesz .

Nem csak a procija számít egy telefonnak, memória, vidi kari, táp, stb, op.rendszer.


Ha valamelyik gyerek s3-mat vesz, akkor boldog lesz

Szevasz

2012. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!