Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlotok? Mélyk mien...

Hellosztok kérdése:

Mit ajánlotok? Mélyk mien árba van?

Figyelt kérdés
van egy kis üzletem egy sonyericsson vivaz pro ért nokia lumi610 csak az a baj hogy én 30 as vagyok a lumia meg telenor már és ö ki akarom függetleníteni vagy hallotam vmi függetlenítő kártyárol mélyket ajánlanátok mélyk mien árba van??
2012. nov. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyenekkel, bonyolítsd le a cserét, mert jól jársz vele, aztán add el a 610-est és vegyél egy normális telefont.
2012. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez az ha el cserélem azért csérelém el hogy meg tartjsam a telot
2012. nov. 26. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, hogy ne tedd. A piaci értéke magasabb, tehát cseréld el, de utána add el, mert csak egy túlárazott rossz telefon.
2012. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hátt el vileg windows rendszer van rajata akkor tán csak nem rosz alakra se rosz
2012. nov. 26. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom, nagyon nem vagy képben semmivel...
2012. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de mi a rosz benne indokold már meg? mert nem volot még olyan telom nem tom mi en csak amitt igy a neten leirtatak rola azt tudom...
2012. dec. 3. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyenge hardver, édeskevés ram, az alkalmazások jó része el sem indul rajta. Különben is a Win 7.5 nem jó oprendszer, a most megjelent 8-hoz még nem volt szerencsém, de kap egy esélyt, az talán jó lesz. Ha kipróbálod, úgyis rájössz, hogy szemét, annak idején tele volt panaszkodással a gyk, alig győztünk röhögni a hülyéken, akik belefutottak. Nem mellékesen bő kétszeresen túl volt árazva, tehát tényleg nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki megvegye. Ezért mondtam, hogy add el, érdemes ezt a hülyeség-hullámot meglovagolni.
2012. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!