Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U, vagy Iphone 4?

Sony Xperia U, vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Az i4 használt lenne, az U meg új. Melyik jobb, smooth-abb, App store mennyivel jobb/rosszabb mint a Google play, stb.

Melyiket vegyem?



2012. nov. 26. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
iphone annak ellenére, hogy engem elkerült az applehype
2012. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem vedd az U-t

Jobb telefon mivel dual core a CPU

De ha nem tetszik az android akkor vegyél iphone 4et. (de megjegyezném én használtan nemigen vennék telefont, főleg Iphone-t..(sok vele a csalás.. kitudja az illető akitől veszed miket csinált vele...))

Az egy dolog hogy mivel IOS van rajt ezért gördülékenyebb.. nem akad meg iylenek de viszon az alkalmazások nagy rész sokba kerül..

Az androidnál a Google play az nem rossz sok alkalmazés ingyen van és közülük van egész jók is.


De mindenkinek a saját döntése én az U mellett álok!:D

2012. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez a sokba kerülnek az appok az iOS-re egy akkora hülyeség. Ezt legfeljebb azok hangoztatják akik még életükben nem használtak iOS-t.

Ahogy a dual core cpu is hülyeség. Mivel nem attól függ egy cpu teljesítménye és főleg egy telefoné, hogy milyen cpu van benne.

2012. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
U. A kijelzőt leszámítva minden téren sokkal jobb.
2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Multigod97 ***** válasza:
0%
szerintem iPhone. Tényleg, annak igaza volt, aki azt mondta, hogy nem számít a magok száma (lásd: S3 vs iPhone 5). Kamerájuk egyforma. A tárhelnél viszont 8GB vs 64 (asszem egyik sem bővíthető).
2012. dec. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én U-t vettem két hónapja, mikor telefonváltásra került a sor. Semmi bajom vele, szerintem nagyon megbízható kis teló, jól is pörög a kétmagos procinak köszönhetően. Nem járnál rosszul vele :)
2012. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
Igazából lehet, itt összehasonlítgatni, de egyik sem annyira rossz, hogy ne vedd meg :D
2012. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!