Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Sony xperia J,...

Melyik a jobb Sony xperia J, tipo, sola, go vagy esetleg tudtok olyan telót mondani ami még ebbe az árkategóriába mozog?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A sola a legjobb, és nincs jobb nála ennyiért.
2012. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A tipo borzasztoan gagyi. A j is csak egy picit jobb a tipotol. A sola es a go (a U-val) a sony NXT szeriajanak az alja, de ezek mind ugyanazt a processzort kaptak mint a nagyobb testvereik, csak egyeb dolgokon sporoltak. (memoria, kijelzo, stb) Barmelyik nxt telefon alazza a j-t vagy a tipo-t. A j es a tipo a sony szegyenei. Nagyot csalodtam, amikor lattam h a sony ilyet ki mert adni.


u.i.:

A felesegemnek Go-ja van, a kollegamnak U-ja, nekem sola-m, es mind imadjuk a sajat telefonunk. :)

2012. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!