Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus L7 vagy Motorola...

Lg Optimus L7 vagy Motorola Motoluxe?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Gondolok itt arra ,hogy melyik a gyorsabb ,megbízhatóbb, játékok/programok jobban futnak, stb. ?! :) :D



2012. nov. 26. 20:05
 1/6 Berti_92 ***** válasza:

Szerintem L7... Motoluxe-om van, nem bántam meg mert szeretem, de csak 2.3.7-es android van rajta, és a gyári launcher elég lassú (bár azt fél perc lecserélni:D)

Nem vagyok LG párti, de szerintem valamivel frissebb az L7... A hardver mindkettőben ugyanaz, szépen viszi a játékokat, még a nagyobbakat is (pl Asphalt, Dead Trigger, Shadowgun stb..) de azért csodákat ne várj tőle :)

Viszont szerintem a Moto az sokkal szebb... szerintem baromi gyönyörű, az anyaghasználat tökéletes, és a kijelzője gyönyörű... Bár mindkettőnek a kijelzője az erőssége...


A motonak tovább bírja az akksija, (szerintem szebb), jobb a kamerája.

L7-nek frissebb a szoftvere (4.0) és nem 4,0" hanem 4,3"-as a kijelzője (bár ez valakinek már hátrány, én pl NEM szeretem a nagy telefonokat, de ez a kül. nem is nagyon látszik.)


De ennyi a különbség... A full ugyanazon hardware miatt a gyorsaság, megbízhatóság ill. játékbéli teljesítmény pont nem változik a kettő között :D

2012. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kulsore mindketto ugyanannyira tetszik ,csak a Motoluxe kicsit lassúnak tunik...szaggat az egész menuje ,meg minden :/
2012. nov. 27. 17:38
 3/6 Berti_92 ***** válasza:
Mert eléggé optimalizálatlan a Motoblur nevű felület... Én leváltottam LauncherPro-ra, azzal megy mint a szél rendesen... meg igazából bármelyik másik launcherrel... (GOLauncher, ADW, SPB, Nova, Ice....) Szal maga a teló nem lassabb, mert ugyan azon a felbontáson üzemel tök ugyan azokkal a hardverekkel... Csak érdemes lecserélni a launchert, mert az lassú...
2012. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi. :)

Johetnek még válaszok.

2012. dec. 2. 17:39
 5/6 anonim válasza:

Csak azokat a paramétereket írom le, amelyekben különbség van a készülékek között. Egyébként Motoluxe-om van, L7-em volt.

A motoluxe-nak TFT, míg az L7-nek LCD kijelzője van.(Ebben jobb a motorola). A Motorolának sokkal világosabb és tisztább is a képe.

A Motorolában 8MP-es a kamera, míg az L7-ben 5.

A motorolának nagyobb a képernyő felbontása (854x480), az L7-nek 800x480.

A betűk, finomabb vonalak így szebbek a a motorolán

Az LG-nek jobb a procija. (1000MHZ), a motorolának csak 800MHZ. Az LG vékonyabb és nagyobb a kijelzője valamivel.

Az LG-nek jobb az akksija is és van HDMI out. Valamivel az internet is gyorsabb az LG-n, de átlagos felhasználó ebben nem észlel különbséget a kettő között. Gyorsabb az LG, de nem annyival, hogy ne érje meg jobban a Motorola. Persze nem szabad egy csúcskategóriás Samsung telefonra számítani, amikor használni kezded,de ebben az árban nagyon jól eltalálta a Motorola ezt a telefont.

Remélem tudtam segíteni.

ÜDV!

Jani

2012. dec. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a választ! :)

Most azt tervezem ,hogy egy kicsivel tobbet szánok mobilra és veszek Sony Xperia P-t :)

2012. dec. 13. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!