Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T- mobilos előfizetés nemértem...

T- mobilos előfizetés nemértem valaki?

Figyelt kérdés

Tmobilos előfizus telóm van 1. 3200 ft havidíjam van + "ingyen net" csütörtökön vettem. Ma délelött lekérdeztem az egyenlegem ezt az üzit kaptam:Aktuális egyenlege 2012.11.26 időpontban (havidíjak,jóváírások,univ. egyenlegből bonyolított tranzakciók nélkül) nettó146 Ft.

utánna egy sms és egy hívásom volt megint lekérdeztem 230 ft-ot írt ez most hogy van? ennyinél járok a 3200-ból?


2012. nov. 26. 21:50
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Ezen mit nem értesz? Ott van, hogy 230 Ft a hívásdíjad. Mellé kifizeted még az előfizetési díjat.
2012. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3200 ft lebeszélhető, az mellé kell még a 230 ft ot ? nem beszéltem 3200 ft értékben
2012. nov. 26. 22:10
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig feltöltö kártyás voltam azért nemértem
2012. nov. 26. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:
mi az az "ingyen net"? mert olyan hogy ingyen nincs. leírnád esetleg, milyen csomag, akkor tudnánk segíteni. szerintem az van, hogy az "ingyen net" már leforgalmazta azt a 3200 Ft-nyi összeget.
2012. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értem az meglehet. Nem tom pontosan alap csomag mert hogy nem sms-ezek általában vmi ilyesmi.Azthittem a net ha elértem vmekorra adatforgalmat lelassul ne mgondoltam hogy számolja tovább. Galaxy s Advence -m van,az me ga másik hogy ünnepi akció végett 2 hónap 6400 at beszélhetek

elvileg

2012. nov. 26. 23:03
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ezt a "nemértem" lenne a problémám. :DDD Én is most váltottam feltöltőkártyásról előfizetésre. A havidíjam 2690 Ft, de a My T-mobile-ban 2570 Ft-ot látott, most pontosan akkor mennyit kell befizetni? még várom, hogy a papíralapú száma beérkezzen. Mert ha a t-mobile oldáról akarnám intézni, akkor csak a kevesebbet tudom befizetni.
2013. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!