Ez jó telefon? :D

Figyelt kérdés
Sziasztok karácsonyra gondoltam Telefont venni és már ki néztem 1 et a Sony Xperia U ST25i-t Szerintetek jó telefon ha jó akkor mi az oka és ha rossz akkor mi az oka? Előre is köszönöm a válaszokat :D

2012. nov. 27. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszik,szerintem jó kis ketyere.:D Egyetlen hátránya,hogy nem bővíthető,és alapból 5,5 GB.

De ha neked ez elég.:D

2012. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2012. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon jó telefon. 5.5gm memória (hátrány lehet) Nekem viszont bőven elég pedig van rajta kb 50-60 zene közel 1000 kép meg kb. 15 játék (ami 30mb-s) de van gta 3 is rajta és még így is van rajta szabad hely.:D
2012. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A legjobb a kategóriájában, számomra azért jó, mert nekem is az van, nagyon gyors, szép a kijelzője, jó az anyaghasználata, viszonylag szép képeket készít, jó rajta az android 4.0, a kinézete is tetszik.
2012. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sonyval nem lehet mellélőni, tehát jó. Nyugodtan vedd meg nem fogsz csalódni benne:)
2012. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!