Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy Y vs Samsung...

Samsung galaxy Y vs Samsung Galaxy mini? Help sürgős!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még mielőtt jönnének az ócsárolások, tudom, hogy egyik sem a legtökéletesebb választás, de nekem ezek tökéletesen megfelelnek, és jelenleg ezt van lehetőségem megvenni, mert tablet mellé választhatom ajándékba...

Tehát melyik lenne a jobb telefon?

Leginkább netezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, esetleg játékra használnám ( nem utolsó sorban telefonálásra xd)

Kíváncsi lennék a kettő ( hulladék) közül melyik a jobb? :D

Negatív komikat mellőzük, nagyon köszönöm!



2012. nov. 27. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Negatív komikat mellőzük, nagyon köszönöm!


Pozitivat nem lehet egyikről sem mondani.Majd ha nagyobb leszek akkor hallgatni fogsz a jótanácsra !

2012. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Leginkább netezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, esetleg játékra használnám


Netezésre és fényképezésre egyik sem jó, zenehallgatásra jók de arra minek Androidos mobil ?

2012. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
a mininek nagyobb a kijelzője, és kb az ember ujjaira van méretezve. az y inkább gyerek méret. tudom, az y-nak 200 mhz-el gyorsabb a processzora... hidd el, a nagyobb kijelző többet ér, mint az a 200mhz...
2012. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oké....

Na látom ide sem érdemes írni, grat annak aki nem bírja felfogni....

Igazán köszöm!

2012. nov. 27. 22:42
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom miért is írok ide , egyesen nem bírják felfogni hogy az általuk választott telefon ipari hulladék, egyszerűen egy szemét , nem ér egy forintot sem
2012. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Ja igen öcsi, gyere ide, vegyél nekem defyt, vagy s3-at. erlfogadom, gyere vedd meg a saját pénzedből, és akkor ugass.
2012. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem ócsárolni akarom a telefonokat, de 1. ott van netre, játékra stb a tablet 2. egy huawei ascend y200 is kb egy árban van az általad említett telefonokkal és szerintem az jobb ezeknél.

Szerintem, ha tabletem lenne, akkor nem vennék mellé okostelefont, inkább vennék egy kisebb gagyi billentyűs telefont. Persze ez az én véleményem.

Egyébként a kettő közül a minit választanám, de mondom van jobb lehetőség is, ilyen árkategóriában.

2012. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Öcsi! Ide figyelj, vegyetek már vissza az arcotokból kérlek!"

Vedd észre hogy csak segíteni akartam hogy ne vegyen olyan telót ami nem éri meg az árát.

"Vannak, akinek nem apuci veszi a telefont, és van, aki nem HD játékokra akarja használni."

Nekem nem apád vette a telefont hanem megdolgoztam érte , telefon pedig szerintem nem való játékra ,hamar merül vele, és a játékélmény sem az igazi egy ilyen kicsi kijelzőn.

"használni. Én írtam egyedül normális választ ide. Egy másik minis kérdésnél is ahelyett, hogy válaszoltál volna normálisan, annyit bírtatok írni, hogy a mini szar, meg mésik telefont kell venni, közben egy egyszerű android bug volt a hiba. "

Sok mobilos tesztet láttam már, és élőben is kipróbáltam mindkettőt , a tapasztalataimat írtam le velük kapcsolatban.

Amúgy mindkét telefonnak alapvetően a kis felbontású és ezért netezésre alkalmatlan kijelzője van, mégis folyamatosan reklámozzák őket, mintha jó telefonok volnának, pedig közel sem azok, ezzel az embereket hülyének nézik.

Ennyiért már egy sokkal jobb telefont lehetne venni, de a Samsung kihasználja az embereket , mivel már gyártónál ennyiért már alap a 320x480as kijelző.

"Ilyen kis bunkók vagytok, és azt hiszitek még igazatok is van. Nekem másfél éve van minim, kb fél éveegy y is van mellé. Érdekes módon nekem sok bajom nincs vele, azon kívül, hogy kissé kis felbontású a kijelzője. Az Y-nal az a bajom, hogy a nagy ujjaimmal, néha még a billentyűzűr feloldása is nehézkes. Menjetek ahova akartok, segítséget nem adtok, csak a nagy pofátok van."

Amiért személyeskedsz, attól még nem lesz igazad.

Egy érintős telefonnál a kijelző a legfontosabb , ennél a két tipusnál 320x240es kijelző van, amin alig fér el valami, az első androidos telefon, amit kiadtak , abban 320x480as kijelző van, itt megnézheted hogy tényleg ekkora : [link]

Ami pedig azt illeti, nekem arcom van és nem pofám.

Ami pedig a segitséget illeti, megpróbáltam lebeszélni valakit egy rossz telefonról,amivel nem tudod megtapasztalni az Android előnyeit csak a hátrányait, de még én lettem leb.szva érte.Elnézést kérek amiért segiteni próbáltam

2012. nov. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a galaxy minit kérd mert nagyobb a kijelzője sokatszámít az a kijelzőméret
2012. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
nekem minim van..imádom..tökéletes..:) és netezni is jó rajta..gyors kis teló egyben van..igaz, hogy 1 hete van meg, és voltak kisebb fennakadások de mindet sikerült megoldani és perfect működésű kis tenyérbemászó telefon..nem tudom mit kell lefikázni..ha lehetne én is megmondanám apámnak h most kell egy sIII és vedd meg..de nem..megbecsülöm a kis minimet is mert én gyűjtöttem ki az árát..és IMÁDOM.♥
2012. dec. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!