Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 meddig lesz támogatva...

IPhone 4 meddig lesz támogatva szoftveresen?

Figyelt kérdés
Most szeretnék egy 4-et csak aggódik hogy meddig tudom frissíteni. Ennyire van most pénzem. Megállja a helyét a telo kb. 2-3 évig? És nem elavult amúgy? Mennyire érné meg jobban a 4S?

2012. nov. 27. 22:18
 1/6 Multigod97 ***** válasza:
Hát, mivel a 4s-nek erősebb a hardware ezért sztem inkább azt vedd. A 4 valószínüleg nem lesz benne az iOS7-es támogatásban, de ez csak szerintem. Viszont, hogy mennyire elvault? Hát igazából mi számít elavultnak, sok embernek van nagyon régi telefonja, de ha használnád is rendszeresen és nem csak telefonálásra, akkor inkább 4s
2012. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy addig lesz támogatva mint egy 3Gs mert az meg most is támogatva van.
2012. nov. 27. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A 7est még tuti megkapja hacsak nem vâltoztatnak a supporton, de nem hinném, a 8as már kérdéses. Én is ezt akartam csak a hülye Tsek kivették a kínálatból.
2012. nov. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 7 est tuti meg fogja még kapni , jah a 8 már kérdéses :S szerintem nem , amúgy én is egy ilyen telót használok már 2 éve és meg vagyok vele elégedve , :D ajánlom
2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fatina08 válasza:

Sziasztok!

És szerintetek meddig lesz kapható az Iphone 4s egyáltalán? Mert szeretnék majd egyet és nem akarok lecsúszni róla, mert az 5-ös nem tetszik.

Hogy szokott ez lenni apple-éknál, meddig fut 2 készülék együtt?

Köszi a választ!

2012. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Három van és nem kettő egyszerre. A két éves modell van még egy évig, tehát három évig lehet megvenni újonnan.
2012. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!