Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám megoldani? (xperiax8)

Travis98 kérdése:

Hogy tudnám megoldani? (xperiax8)

Figyelt kérdés

kirándulni voltunk osztály társam nem tudta feloldani az alakzatot elrontotta és biztonsági kérdést kér vagy emailt de én nemtudom egyiket se. Hogy lehetne megoldani?

próbáltam seusal,flashtool-lal,sony compainonal.

ha tudtok valami lehetséges választ írjátok le légyszives vagy az ez előtti progikhoz rendes leírást



2012. nov. 28. 06:57
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Mivel nem tudod az e-mailt, ezért csak úgy fog menni, hogy minden adatod veszni fog (sms, telószám, beállítások).

mind3 progival meg tudod csinálni, de én a flashtoolt ajánlanám. Alapfeltétele, hogy a pc companion fel legyen telepítve. Flashtool régebbi verzióját lekapod. ( [link]

innen leszeded még a romodat, amit beteszel a firmware mappába.

teló kikapcs, flashtoolon flash gomb, romot kiválasztod, okézol stb, majd mikor mutatja a kép, akkor nyomod a telón aa visszagombot (kikapcsolva ugye) és rádugod a gépre. Kb 2 perc alatt feltolja a szoftvert, ha írja akk visszagomb és bekapcsolod.

olyan lesz, mint amikor a boltból kihoztak. Csak sajnos mindent elveszítesz...

2012. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar össze jönni esetleg nem tudnál teamwieren segíteni?
2012. nov. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!