Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek, tapasztalai...

Mi a véleményetek, tapasztalaitok a Sony Experia S mobilról?

Figyelt kérdés
Megéri az árárt?? Nem lassú?? Vannak rejtett hibái??

#Sony #experia s
2012. nov. 28. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 4 hónapja van meg a készülék és semmi bajom sincs vele. Gyors, szép a kijelzője, hatalmas tárhely, nagyon szép képeket/videókat készít. Rejtett hibákról nem tudok még régen az első szériának volt egy olyan hibája, hogy besárgult a kijelző de azt a Sony ingyen javította. Szerintem megéri az árát :)

2012. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. köszi az infot. még azt szeretném megkérdezni hogy miket kaptál a telefonhoz?? milyen kábelt, fülest.
2012. nov. 28. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy hol veszed.

Én pl.: a T-Mobile-nál vettem, ott adták hozzá a hálózati adaptert, USB kábelt, fülhallgatót, HDMI kábelt és egy kijelzővédő fóliát.

2012. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is ott akarom majd, csak neten rendelem meg. gumiharangos füllhalgatot kaptál hozzá???
2012. nov. 28. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze. Rendes Sony agyba dugós headset-et. Egész jól szól :)
2012. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Röviden ennyi: a legjobb a kategóriájában.
2012. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
melyik verzio van fent rajta az adroidbol???
2012. nov. 29. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

4.0.4 a legújabb hivatalos frissítés ami elérhető.

2013 elején meg jön rá a Jelly Bean

2012. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már csak annyit szeretnék még megkérdezni, hogy a 0.facebook.com-t hogy tudom majd elérni rola?? meg ugyan ugy igyenes marad ez a fajta elérés???
2012. dec. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!