Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mának is hoz be képet, ha...

Mának is hoz be képet, ha sokszor a beállításokban az android verziószámára kattint?

Figyelt kérdés
Most csináltam véletlenül, mert azthittem azt meg kéne nyitni és egymás után(már idegességemben:D)vagy 10x rákoppintttam és behozott egy képet, amit nem lehet nagyítani meg semmi csak egy sima kép rajta van az android is... Ki akartam próbálni anyám telóján, de azon nem jött be. Nekem Sonym van, anyámnak HTC

2012. nov. 28. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
S3-on es Note 2-n is mukodik. Mindig az adott verzio nevenek megfelelo edesseget mutatja.
2012. nov. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hittem vmi vicc, de kipróbáltam s tényleg. Android figura, alul meg kiírta mi van rajta. Xperia U
2012. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!