Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én Magyarországról, magyar...

Ha én Magyarországról, magyar (pannonos) számról küldök sms-t egy finnországban lévő, de magyar (voda) számra, az mennyibe kerül? A pannon oldalán csak az van h. külföldi számra mennyi.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanannyi, mintha Magyarországon lenne, és úgy küldenéd neki az smst. Ezt én is úgy jegyeztem meg, hogy az ügyfélszolgálatos jól a számba rágta, hogy TE NEM VAGY KÖTELES TUDNI, HOGY HOL TARTÓZKODIK AZ A SZÁM. És mennyire igaza van. Meg is jegyeztem szépen. Ha plussz tarifa lesz, az csak őt terheli (neki külföldről Magyarországra küldeni roaming sms-nek minősül -de ő tudja, hogy hova küldi). Remélem, segítettem.
2009. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Annyit azért hozzátennék, hogy nem csak "TE NEM VAGY KÖTELES TUDNI, HOGY HOL TARTÓZKODIK AZ A SZÁM", hanem nincs is jogod tudni, nem tudod lenyomozni.
2009. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok és a másodiknak mondanám, hogy oké, amit írt, de az ügyfélszolgálatos arra az esetre értette, hogy ha mondjuk ismered a szám gazdáját és előre tudod, hogy mikor hol fog tartózkodni. De még ezt sem kell előre megbeszélned a szám gazdájával.
2009. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. aug. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!